+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Katolická cesta

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Katolická cesta   08.02.10 15:52

Minulý týden jsem se při návštěvě Univerzitní knihovny nestačil divit - objevil jsem zde periodikum, které neslo titul KATOLICKÁ CESTA a podtitul Katolická revue. Za jejím autorstvím, jsem až po velmi hluboké analýze, objevil dr. Radomíra Malého a jistého Václava Durycha. Byl tam celý ročník 2008 a bylo mi patrné, že časopis již hodně dlouho vychází a zřejmě zatím ještě vycházet nepřestal. Ví někdo z vás blíže o něm? Dají se někde opatřit nová čísla? Jestli víte, tak kde? Mám o to velký zájem.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Katolická cesta   08.02.10 19:39

daniel89 napsal:
Minulý týden jsem se při návštěvě Univerzitní knihovny nestačil divit - objevil jsem zde periodikum, které neslo titul KATOLICKÁ CESTA a podtitul Katolická revue. Za jejím autorstvím, jsem až po velmi hluboké analýze, objevil dr. Radomíra Malého a jistého Václava Durycha. Byl tam celý ročník 2008 a bylo mi patrné, že časopis již hodně dlouho vychází a zřejmě zatím ještě vycházet nepřestal. Ví někdo z vás blíže o něm? Dají se někde opatřit nová čísla? Jestli víte, tak kde? Mám o to velký zájem.

Vydávání časopisu byl ukončeno ročníkem 2008. Za jeho autorstvím nestojí dr. Malý, ale jen dr. Václav Durych. Jednotlivá čísla je možné objednat na adrese vydavatele, v případě zájmu napíšu na SZ.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Katolická cesta   08.02.10 21:01

To je škoda, jinak bych si ho objednal (i když po grafické stránce ten časopis není na takové úrovni jako Světlo, ale naplň se mi líbila). Tak si ho zkusím alespoň zpětně objednat.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Katolická cesta   

Návrat nahoru Goto down

Katolická cesta
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: