+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 127
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

PříspěvekPředmět: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   27.10.09 10:16

Porovnáním databáze v "protipetici" viz. tisicerediky.cz se domnívám, že spousta podpisů je zfalšována a čerpáno je z databáze podpisů této:
http://www.viteznyunor.cz/Petice/Seznam.html?page=1304

viz.např. Ryšávkovi
doporučuji hledat shodu dalších jmen, včetně shody pořadí, když se podepisuje více osob téhož příjmení (z rodiny). Protože i tam jsou uvedena zaměstnání a věk signatářů, je zcela snadné zkopírovat.

Domnívám se, že tato křivárna je vlastní iniciátorům "protipetice" pánům signálníkům Pavliczech a Frankie33.

Jenom upozorňuji na tuto skutečnost, nebo´t oba dva již mnohokrát podváděli na serveru signaly.cz, což je doložitelné. Autor Frankie dokonce napsal! že chce tisíc podpisů a jestli je nebude mít, že si je vymyslí. Je to již smazáno, ale daleko k tomu jistě není.
Návrat nahoru Goto down
JL
Trady
Trady

Počet příspěvků : 1856
Na +T+ od : 06. 06. 08

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   28.10.09 12:42

Dobrá práce, kamaráde! Teď to jen dát vědět na patřičná místa.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   28.10.09 21:26

[quote="Quido van Rijn"]Porovnáním databáze v "protipetici" viz. tisicerediky.cz se domnívám, že spousta podpisů je zfalšována a čerpáno je z databáze podpisů této:
http://www.viteznyunor.cz/Petice/Seznam.html?page=1304

viz.např. Ryšávkovi
doporučuji hledat shodu dalších jmen, včetně shody pořadí, když se podepisuje více osob téhož příjmení (z rodiny). Protože i tam jsou uvedena zaměstnání a věk signatářů, je zcela snadné zkopírovat.

Domnívám se, že tato křivárna je vlastní iniciátorům "protipetice" pánům signálníkům Pavliczech a Frankie33.

Jenom upozorňuji na tuto skutečnost, nebo´t oba dva již mnohokrát podváděli na serveru signaly.cz, což je doložitelné. Autor Frankie dokonce napsal! že chce tisíc podpisů a jestli je nebude mít, že si je vymyslí. Je to již smazáno, ale daleko k tomu jistě není.
[

/quote]
máš reakce
http://www.radiovaticana.cz/clanek.php4?id=11935
Návrat nahoru Goto down
JL
Trady
Trady

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   28.10.09 21:45

Týjo, no kdo to má rozklikávat??

Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 6:50

Takže vážení přátelé dovolte abych se konečně představil Quido van Rijn, tajný agent Vatikánu. Smile A nyní moje práce rozvědčíka tajné služby v těžkém zápase s modernistickou hydrou:
Pročítáním podpisů na www.tisicerediky.cz jsem v úterý 27.října narazil na konsekvenci podpisů, kde jsem si jich několik po sobě zapamatoval (dejme tomu že mám dobrou paměť Smile ale hlavně proto, že mne zaujalo povolání jednoho signatáře, u dalšího jeho příjmení a sekvence byla ukončena Ryšávkovými. Protože Ryšávkovi pocházejí z vísky, která zní hezky libozvučně, použitím vyhledávače jsem zjistil, nejen, že tam opravdu žijí, ale i další věci, které jsem ani nechtěl. Nu a shodou okolností vyhodil vyhledávač v těch pár řádcích vedle jejich jmen i jména jiná, která mi byla povědomá, neboť se vyskytovala dle mé paměti ještě jinde (ve vzdoropetici tisicerediky.cz) což jsem si ihned ověřil. Samozřejmě mezi inkriminovanými jmény byly jména další, nicméně nenarušovala podstatněji tu zvláštní "náhodu". Nu pak jsem tedy otevřel petici vítěznýúnor str. 1304 (viz. link) a s úžasem viděl, že nejen název obce, ale i věk - tedy vše podstatné pro podpisy tisicerediky.cz také povolání se shodovala. 4 shody na té stránce 1304 versus sekvence tisicerediky.cz přátelé..... nu a mám vás modernistická (no dejme tomu chásko) ..... pomyslel jsem si ..... Smile
Další postup byl ten, že jsem na signály, sem na radiovaticana a varhanický web rozeslal tento poznatek s tím, že mi pasuje na charakterové vlastnosti zejména Frankieho, který se na signálech nerozpakoval a napsal že si podpisy v případě nouze vymyslí, a že jich chce tisíc. ......
Včera byl svátek, ani naše rezidentura ve vaší krásné zemi nepracuje, po ranní mši svaté a duchovní četbě pro povzbuzení regenerujeme síly, což spočívá v pochrupávání, poslouchání vážné hudby, upíjení šampaňského apod.
Kromě toho jsem měl rozdělánu tuto práci a hozen háček ..... dvě jména, o kterých jsem si hned myslel, že mohou být na vzdoropetici pravá i falešná, ale to bylo v tu chvíli jedno. Důležité bylo, že se rybička zasekla. Jak?
No tak, že Pavliczech napsal těm neštastným jmenovaným lidem (za použití jejich jmen se naše rezidentura omlouvá) mail (píše o tom ve svém novém blogu "bezdůvodné napadení viz. signaly.cz) a ti mu potvrdili, že se opravdu podepsali (neuvedli sice na jakou petici ale to je v tuto chvíli jedno) důležité je jedno a to, že kdosi, kdo má práva zasahovat do petice tisicerediky.cz promazal danou sekvinci podpisů a zmizely z ní jména (obyčejná nikoli na první pohled falešná či s komentářem, svědčícím o opačném názoru), která bila do očí porovnáním s vítěznýmúnorem str. 1304.
A toto promazání svědčí o skutečné vině. Je to vlastně to samé co přiznání, tedy pro nás, co přemýšlíme a dedukujem.
Věřím, že jsem to popsal srozumitelně i pro laiky, jako jste vy, milí moji přátelé.
Takže asi tak. Naše rozvědka zachytila i legrační informační šum v pozadí, o kterém budeme informovat zase příště. To se zasmějete ....... anebo si popláčete, podle toho, která z emocí nad exhibicí intelektuálních kvalit našich mladých přátel ze signálů, kteří se soustřeďují kolem vzdoropetice vás zachvátí dříve ......

rozvědčík QvR tč. rezident v ČR
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 7:18

Pane rozvědčíku, děkujeme za perfektní agenturní práci. Major Zeman bledne závistí Wink Těšíme se na další zprávy.

Dobré by bylo, oslovit ty pochybné signatáře přímo, aby se vyjádřili, zda podepsali či nikoliv. A ještě lepší by bylo, kdyby tito (kteří byli uvedeni bez vlastního přičinění) se sami ozvali (katolickým) médiím.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 7:27

Ačkoliv mne těší Tvůj zájem Mikolaji, musím napsat to, co jsem chtěl napsat později a to, že na počtu podpisů pod dopisem varhaníků versus počtu podpisů pod vzdoropeticí nezáleží. Důležitá je pravda a pak i váha podpisů. Pod dopisem varhaníků jsou mj. podepsány skutečné umělecké špičky nejen varhaníků, ale hudebníků obecně, také mnoho kněží a řeholníků vedle obyčejných lidí, kteří dokážou rozpoznat dobré od špatného. Nejen v liturgické hudbě.
Pravda se nedá odhlasovat.
Takže naše rezidentura, byť ony osoby může kontaktovat, je to zbytečné, anžto jejich podpisy již na vzdoropetici tisicerediky.cz nejsou.
Katolická média bijí jednostranně na stranu vzdoropetice s výjimkou radiovaticana.cz, ale že radiovaticana je jiné - to je velmi, velmi uspokojivé -vždyt má nejblíže Římu.
Domnívám se, že toto vyhranění se modernistů odhaluje jejich pravou tvář a cože jsou zač a to dokonce i pro širší veřejnost než jen pro věřící.

Mikolaj napsal:
Pane rozvědčíku, děkujeme za perfektní agenturní práci. Major Zeman bledne závistí Wink Těšíme se na další zprávy.

Dobré by bylo, oslovit ty pochybné signatáře přímo, aby se vyjádřili, zda podepsali či nikoliv. A ještě lepší by bylo, kdyby tito (kteří byli uvedeni bez vlastního přičinění) se sami ozvali (katolickým) médiím.

Naposledy upravil Quido van Rijn dne 29.10.09 8:07, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 7:49

Ano souhlasím s tebou - záleží na kvalitě, nikoliv na kvantitě. A rozdíl v kvalitě je i při letmém pročtení obou peticí zřejmý i laikovi.

Mě spíš šlo o veřejnou diskreditaci tvůrců vzdorpetice. Sejmout jim masku z tváře by bylo dobré.

Katolický týdeník mi čím dál víc připomíná Rudé právo. Jenom jsem zvědavý, zda jindy vždypřítomný Maxík Kašparů dostane distanc, neboť podepsal varhaníky. Nebo se také může kát a veřejně odvolat Wink

Když už jsme u těch přirovnání, sledem událostí mi to připomíná chartu77 a antichartu (samozřejmě ne obsahem, ani obsazením).
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 8:00

Ne to nač myslíš nejde. Nechytil jsem totiž za ruku Frankieho či někoho jiného právě v okamžiku, kdy promazával tu databázi na základě nastraženého "háčku". A bylo by k něčemu i když bych ho chytil? Má někdo screen obrazovky ze signálů, kde Frankie doslova píše, že si ty podpisy vymyslí, když jich nebude mít dost? A i kdyby ho měl a někde ho vystavil co tím získá? Mládežníků, kteří podepisují aniž vědí co, těch je celá spousta. Frankie ve skutečnosti nepotřebuje nikoho dopisovat. To že to on nebo jeho kamarádi či spřízněnci udělali svědčí o tom, že jim účel světí prostředky, že s tím nemají problém. Svědčí to i o hluboké morální pokleslosti části mládeže, která se tváří jako tvůrci "pravdy a lásky". Kdyby nebylo dopisu varhaníků, nebylo by ani vzdoropetice s vyjádřením "tisícerých díků". Je možno vymyslet větší faleš? Ba domnívám se, nebylo by ani pastýřského listu biskupů toho konkrétního znění, které se tuhle četlo na připomenutí 1 měsíce od návštěvy papeže. Mimochodem jeho dikce byly mezi řádky taková roztomilá že? Aneb kdo není rád, že to byl takový organizační úspěch a kdo neděkuje všem? Jímá mne z toho všeho smutek.

Mikolaj napsal:
Ano souhlasím s tebou - záleží na kvalitě, nikoliv na kvantitě. A rozdíl v kvalitě je i při letmém pročtení obou peticí zřejmý i laikovi.

Mě spíš šlo o veřejnou diskreditaci tvůrců vzdorpetice. Sejmout jim masku z tváře by bylo dobré.

Katolický týdeník mi čím dál víc připomíná Rudé právo. Jenom jsem zvědavý, zda jindy vždypřítomný Maxík Kašparů dostane distanc, neboť podepsal varhaníky. Nebo se také může kát a veřejně odvolat Wink

Když už jsme u těch přirovnání, sledem událostí mi to připomíná chartu77 a antichartu (samozřejmě ne obsahem, ani obsazením).
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 10:08

Quido van Rijn napsal:
Ne to nač myslíš nejde. Nechytil jsem totiž za ruku Frankieho či někoho jiného právě v okamžiku, kdy promazával tu databázi na základě nastraženého "háčku". A bylo by k něčemu i když bych ho chytil? Má někdo screen obrazovky ze signálů, kde Frankie doslova píše, že si ty podpisy vymyslí, když jich nebude mít dost?

Promiň, Quido, že jsem Tě promáznul (víš, ve které knize návštěv, doufám, že to zůstane jen mezi námi).

Je mi nesmírně líto, že Tě jímá smutek, věř mi, že nejsi sám. Ale takovými způsoby člověk skutečně nevyhraje. Rozhodně by bylo dobré mít screen, rozhodně by bylo dobré mít screeny další. Pak by stačilo je umístit kamkoli do svého internetového prostoru (blog, vlastní web apod.) a na tohle místo jednoduše odkázat. Pak má Tvoje slovo váhu a dá se s ním něco dělat. Říkat hloupému, že je hloupý, nepomůže, říkat, že někdo falšuje aniž podám jasný důkaz, je jen tvrzením. Žel - je to tak, i když oba určitě víme, že to bylo jinak, víme, že Bůh to ví jasně.

Přeji Ti z hloubi srdce vytrvalost a trpělivost. Může to znít jako fráze, můžeš mi říct "Tobě se to mluví". Vážně nejsi sám, kdo trpí pro svoje názory...
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 10:34

Já nemám co promíjet, ačkoliv jen tuším o co a koho jde, jako správný zpravodajec Smile Nemyslím, že by ty screeny nešly opatřit a vystavit tak, aby každý viděl, ale to nepokládám za smysluplné, protože ihned je námitka typu: to jste tam zapsali vy sami atd....
Stejné je to se záznamem Frankieho hlouposti... pomůže to někomu? Nikomu.
Snad jsem tím upozorněním a nahozením háčku na který se hned chytla ryba někomu otevřel oči s kým má tu čest. Vím, že to bitvu, tím méně válku o duše, nevyhraje. Byl to úskok, lest, ano ano. Ale pomohl odhalit pravdu, nepříjemnou.
Milý příteli, tím, že vystavíš na svůj web nepříjemné důkazy, tím Tvoje slovo nenabyde váhy. Spíše se sám vystavíš zášti a výsledek pro Tebe bude v důsledku nepříjemný.
A je známo, že kdo se hrabe ve špíně sám se neudrží v čistotě.
Já netrpím příteli, naopak prožívám krásné okamžiky života. Okamžiky o to krásnější že nyní cítím v obci věřících těch, co jim je víra opravdu drahá sounáležitost, kterou jsem předtím jen velmi těžko hledal. Byli jsme příliš rozptýleni a zaměstnáni sami sebou. Snad tyto těžké doby, avška s hlavou konečně trochu zvednutou nám napomohou k tomu, abychom jednou dosáhli dobrého konečného cíle našich životů. Cestou vlastní svatosti. Využitím hřiven, které máme každý jiné, ale ve spolupráci navzájem můžeme z nich vyzískat společně daleko víc než každý sám.
I za to jsem Bohu vděčen.
A díky za Tvoje písmo. Těší mne, že se mohu setkávat, byť jen takto se skutečně přemýšlivými lidmi, pro které víra znamená život. A život bez víry si nedokáží představit. To je nesmírně povzbuzující.
Buď pozdraven příteli.
Quido.

tomasaq napsal:
Quido van Rijn napsal:
Ne to nač myslíš nejde. Nechytil jsem totiž za ruku Frankieho či někoho jiného právě v okamžiku, kdy promazával tu databázi na základě nastraženého "háčku". A bylo by k něčemu i když bych ho chytil? Má někdo screen obrazovky ze signálů, kde Frankie doslova píše, že si ty podpisy vymyslí, když jich nebude mít dost?

Promiň, Quido, že jsem Tě promáznul (víš, ve které knize návštěv, doufám, že to zůstane jen mezi námi).

Je mi nesmírně líto, že Tě jímá smutek, věř mi, že nejsi sám. Ale takovými způsoby člověk skutečně nevyhraje. Rozhodně by bylo dobré mít screen, rozhodně by bylo dobré mít screeny další. Pak by stačilo je umístit kamkoli do svého internetového prostoru (blog, vlastní web apod.) a na tohle místo jednoduše odkázat. Pak má Tvoje slovo váhu a dá se s ním něco dělat. Říkat hloupému, že je hloupý, nepomůže, říkat, že někdo falšuje aniž podám jasný důkaz, je jen tvrzením. Žel - je to tak, i když oba určitě víme, že to bylo jinak, víme, že Bůh to ví jasně.

Přeji Ti z hloubi srdce vytrvalost a trpělivost. Může to znít jako fráze, můžeš mi říct "Tobě se to mluví". Vážně nejsi sám, kdo trpí pro svoje názory...
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

Male Počet příspěvků : 10027
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 10:41

Jo, sam jiste nejsi.
Mimochodem, povsimli jste si, ze "DIKY" jsou demagogicky koncipovane jako diky za celou navstevu? Jako by snad varhanici chteli navstevu jako celek shodit.
Spousta signataru diku rovnez vubec nepochopila podstatu problemu. Mysli si, ze jde o otazku vkusu atd.

Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 10:48

Tak jistě že si mnozí všimli. Možná, že mnohým signatářům stačí ta věta na začátku a celé znění toho co podepisují ani nečtou.
Je to udělané mazaně, přímo po bolševicku. Avšak autorům vzdoropetice unikl v honbě za tisícovkou ten nejpodstatnější fakt, totiž že pravda se nedá odhlasovat. Tou samou chybou trpí bolševismus a demokratismus, domněnkou, že když budu mít víc lidí na své straně, mám pravdu. A pravda sama, argumenty, nikoho z demokratury nezajímají.
Naštěstí snad na tom Církev není tak zle aby nebyla schopna reflexe skutečného problému, v což doufám spíše ve Vatikánu než na ČBK.

Iacobus Augustinus napsal:
Jo, sam jiste nejsi.
Mimochodem, povsimli jste si, ze "DIKY" jsou demagogicky koncipovane jako diky za celou navstevu? Jako by snad varhanici chteli navstevu jako celek shodit.
Spousta signataru diku rovnez vubec nepochopila podstatu problemu. Mysli si, ze jde o otazku vkusu atd.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 11:31

Quido van Rijn napsal:
Já nemám co promíjet, ačkoliv jen tuším o co a koho jde, jako správný zpravodajec Smile Nemyslím, že by ty screeny nešly opatřit a vystavit tak, aby každý viděl, ale to nepokládám za smysluplné, protože ihned je námitka typu: to jste tam zapsali vy sami atd....
Stejné je to se záznamem Frankieho hlouposti... pomůže to někomu? Nikomu.
Snad jsem tím upozorněním a nahozením háčku na který se hned chytla ryba někomu otevřel oči s kým má tu čest. Vím, že to bitvu, tím méně válku o duše, nevyhraje. Byl to úskok, lest, ano ano. Ale pomohl odhalit pravdu, nepříjemnou.
Milý příteli, tím, že vystavíš na svůj web nepříjemné důkazy, tím Tvoje slovo nenabyde váhy. Spíše se sám vystavíš zášti a výsledek pro Tebe bude v důsledku nepříjemný.
A je známo, že kdo se hrabe ve špíně sám se neudrží v čistotě.
Já netrpím příteli, naopak prožívám krásné okamžiky života. Okamžiky o to krásnější že nyní cítím v obci věřících těch, co jim je víra opravdu drahá sounáležitost, kterou jsem předtím jen velmi těžko hledal. Byli jsme příliš rozptýleni a zaměstnáni sami sebou. Snad tyto těžké doby, avška s hlavou konečně trochu zvednutou nám napomohou k tomu, abychom jednou dosáhli dobrého konečného cíle našich životů. Cestou vlastní svatosti. Využitím hřiven, které máme každý jiné, ale ve spolupráci navzájem můžeme z nich vyzískat společně daleko víc než každý sám.
I za to jsem Bohu vděčen.
A díky za Tvoje písmo. Těší mne, že se mohu setkávat, byť jen takto se skutečně přemýšlivými lidmi, pro které víra znamená život. A život bez víry si nedokáží představit. To je nesmírně povzbuzující.
Buď pozdraven příteli.
Quido.

Souhlasím s většinou toho, co píšeš a mám radost, že s Tebou není tak zle, jak se mi to jevilo. :-) Neměl jsem ani v nejmenším úmyslu hájit pC či frankieho, šlo mi pouze o uklidnění diskuzí. Nechápu sice hlubší smysl takovýchto hození návnady, z mého pohledu to spíše nahrává protivníkovi, který se potom může lépe bránit, ale třeba to někdy pochopím. :-)
Návrat nahoru Goto down
JL
Trady
Trady

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   29.10.09 17:16

Když mi sem dáte původní URL stránek těch podvodníků, zkusím se podívat, jestli něco neuvízlo v cache vyhledávačů

Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 7:24

http://frankie-33.signaly.cz/0910/12-tisicere-diky-otevreny
http://frankie-33.signaly.cz/0910/www-tisicerediky-cz

možná nějaká jiná variace za /0910/ už je to smazáno, ale například Johan (George) to také musel číst o tom, jak Frankie píše o tom, že si podpisy případně vymyslí.

JL napsal:
Když mi sem dáte původní URL stránek těch podvodníků, zkusím se podívat, jestli něco neuvízlo v cache vyhledávačů
Návrat nahoru Goto down
JL
Trady
Trady

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 9:33

Je to co hledáta tam? Ale rychle, než bude další googledance. Ideálně to dát do PDF a MHT (archiv stránky jak ho uloží prohlížeč do jednoho souboru komplet se vším co ke stránce patří).

http://209.85.129.132/search?q=cache%3Ahttp%3A%2F%2Ffrankie-33.signaly.cz%2F0910%2F12-tisicere-diky-otevreny&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t

http://209.85.129.132/search?q=cache%3Ahttp%3A%2F%2Ffrankie-33.signaly.cz%2F0910%2Fwww-tisicerediky-cz&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t

v google cache se dá hledat tak, že do vyhledávacího políčka napíšete cache:http://hledana_stranka.cz/jesteneco.htm

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 12:22

Porušování Pravidel signály.cz

27. 10. 2009 uživateli quido smazán článek "Podvod v petici "tisicerediky.cz"", porušování: žádný uživatel nesmí: osočovat, nactiutrhat a pomlouvat jiné uživatele, umísťovat multimediální data, která jsou lživá, neúplná či nesmysluplná v kontextu používané služby, zároveň také umísťovat data, u kterých si nelze ověřit jejich pravdivost, či jejich pravdivost nebyla ověřena.

Dělat, že nic nevidím je nejlepší, a když řešit, tak represivně u nepohodlných.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 12:22

To JL: bylo to tam ještě dřív. Před touto verzí, takže to tam není. Bylo to v hlavním textu Frankieho výzvy, ne v reakcích. Nic nevadí, my co jsme četli víme své. A ví to i Pavliczech i Frankie33. Ale děkuji za ochotu příteli.
Návrat nahoru Goto down
JL
Trady
Trady

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 12:55

No zjistil jsem, že google dává různé výsledky, asi podle toho, jaký server z DNSka zrovna dostanete. Z jedné IP tam je 26.10, z jiné 22.10. - tak mi pošlete origo URL, ale rychle a já to hodím do PDF

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 12:59

Quido van Rijn napsal:
http://frankie-33.signaly.cz/0910/12-tisicere-diky-otevreny
http://frankie-33.signaly.cz/0910/www-tisicerediky-cz

možná nějaká jiná variace za /0910/ už je to smazáno, ale například Johan (George) to také musel číst o tom, jak Frankie píše o tom, že si podpisy případně vymyslí.

JL napsal:

Bylo to formulováno asi tak, že by rád dosáhl 1000 podpisů, takže žádá, aby mu ostatní posílali jména osob, o kterých si myslí, že by mohli souhlasit s posledním odstavecem petice. Čili - de facto chtěl připisovat lidi bez jejich vědomí.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 13:01

Vážení přátelé, slíbil jsem vám dodat informační šum kolem vzdoropetice tisicerediky.cz, který zachytila naše rezidentura u příležitosti výše popsané akce. Možná by vás zajímal motiv konání signální mládeže kolem vzdoropetice zainteresované.
Nuže zde je, je to něco jako dostihy. Zapojil se obzvláště vydatně guru signální mládeže P. Vít Zatloukal. Nuže můžete se zasmát či si poplakat nad intelektuální úrovní některých uživatelů webu signaly.cz, kterým je zatěžko hledat argumenty, kterými by se dobrali pravdy co se třeba liturgické hudby týče a místo toho pořádají vzdoropetice a dostihy v podpisech.
http://teni.signaly.cz/0910/kdyz-se-dva-hadaji
Návrat nahoru Goto down
JL
Trady
Trady

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 13:40

Tady jsou verze z 22. a 26. 10. jak jsou v google cache.
http://uloz.to/2937789/out.pdf
jestli chcete ještě něco vylovit, dejte mi původní linky, můžu to zkusit i přes ameriku, google neaktualizuje svoje databáze hned, na to by neměl linku, tak to dělá jen jednou za čas.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 15:27

Tak tisícerédíky vyhrává o 41 podpisů Very Happy Měli bychom jim poslat blahopřejný mail Smile
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

Male Počet příspěvků : 10027
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   30.10.09 18:20

Vzdyt je to jedno. Nedelejme si nadeje, biskupove by neotocili, ani kdybychom zvitezili v poctu podpisu.
Dulezitejsi je, ze odpurci casti saskaren vedi, ze nejsou sami.
Navic ty podpisy v Diky jsou pochybne. Viz. vyse.

Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz   

Návrat nahoru Goto down

Podvod v podpisech www.tisicerediky.cz
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: