+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Juventutem

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Juventutem   27.05.08 19:25

nuncius napsal:
hama napsal:
nuncius napsal:
hama napsal:
Souhlasím.

V souladu s bodem 9) by možná stálo za to spíchnout nějaké webovky.

Už se o tom jedná... koupil jsem doménu juventutem.cz a řešíme, jestli udělat nejdříve nějaké jednoduché webovky třeba na estranky.cz, nebo rovnou nějaké naprogramovat...

Jejich design na juventutem.org nevypadá nijak složitě. Ale v nejbližší době nemám moc času, abych na něčem takovém pracoval.

Guardiano se nabízel, že nějaký web dá dohromady, ale času zatím taky nemá zrovna nazbyt....

Můžeme na tom nějak spolupracovat. Ale Guardiano je přece jen jiná liga než já. Wink
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Juventutem   27.05.08 21:11

Já jsem také pro to, aby se založila česká pobočka Juventutem. A klidně se do ní v případě, že již bude existovat rád přihlásím a milerád se budu modlit každý den Juventutem a budu pravidleně adorovat před Nejsvětějším Pánem přítomným v eucharistii.
S tou liturgii to však bude horčí, ale přinejhorším se snad jednou za rok dostanu do Brna.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Juventutem   27.05.08 21:33

Plánuji setkání a oficální založení česko-slovenské pobočky Juventutem na první polovinu srpna. Stránky designově budeme mít společné se Slovenskem. Jsem v kontaktu s Petrem Sklenářem.

Na stránkách začnu pracovat 21.června. kdy mi končí povinnosti a začínají prázdniny, prosím o shovívavost. Pokud budou připraveny texty, je to otázka několika dnů, doménu máme, webhosting zajistím.

Kněz taky bude pro Juventutem, má zájem i P. Tesarčík. Mluvil jsem s ním, celkem příjemně mě překvapil (svými názory).

Souhlasím s nunciem, kdo má zájem přidat se a pomoct rozjet JUventutem ČR ať napíše mě nebo nunciovi, ideálně na (dočasnou) emailou adresu juventutemcr@gmail.com. Ať víme s kým můžeme počítat :-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Juventutem   

Návrat nahoru Goto down

Juventutem
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: