+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   24.02.08 11:30

Přátelé, v knize návštěv na mém webu Missa.cz se objevil tento vzkaz:

Římskokatolická farnost sv. Cyrila a Metoděje v Radějově a Institut sv. Josefa v Praze
Vás srdečně zvou ve středu, 27. února AD 2008
do radějovského chrámu Páně.
17.00 modlitba sv. růžence
17.30 katecheze o tradiční mši sv.
17.45 mše sv. (tradiční ritus)
Celebrant: P. ThLic. L. Karpinski SP, administrátor far. Radějov
po mši sv. (v jídelně ZŠ Radějov)
přednáška a společný rozhovor na téma:
"Tradiční liturgie a život katolické rodiny"
Přednáší: Mgr. Michal Semín, ředitel Institutu sv. Josefa
kontakt luksp@centrum.cz

Jsem osobně velmi rád, že se něco takového poblíž mého pracoviště (i bydliště) koná a určitě se tam chystám! Rád se tam uvidím i s Vámi, pokud někdo dorazíte.
Návrat nahoru Goto down
Gaudentius
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum

Male Počet příspěvků : 68
Věk : 35
Na +T+ od : 06. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   25.02.08 11:25

Omlouvám se, ale mohl bych dostat bližší upřesnění lokality. Děkuji
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   25.02.08 11:30

Radějov, okres Hodonín, 5 km od Strážnice
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

Male Počet příspěvků : 10020
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   25.02.08 11:30

http://www.mapy.cz/#x=139927356@y=131631082@z=9@mm=ZP@sa=s@st=s@ssq=rad%C4%9Bjov@sss=1@ssp=124916645_127043457_146183077_145622913

http://www.farnostradejov.ic.cz/

http://www.radejov.cz/index.php?nid=780&lid=CZ&pic=MAIN

Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   25.02.08 11:32

Za farní webové stránky nezodpovídám Wink . Probíhá zrušení stránek
a připravujeme nové stránky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Poděkování   01.03.08 16:50

Opožděně moc díky všem, kteří se na této hezké akci jakýmkoliv způsobem podíleli a nebo se alespoň zúčastnili. Pro mě osobně to byl příjemný a povzbuzující zážitek, včetně prvního osobního setkání s některými zde diskutujícími. Během katecheze a mše svaté jsem fotil, tak fotky umístím také na internet,teď ale pracuji na zcela nové verzi webu missa.cz (na redakčním systému a bez reklam), tak uvažuji, jestli nebude lepší fotky nahrát až na nový web.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   03.07.08 19:31

Zdravím všechny a obzvlášť ty, kteří by mohli poskytnout nějaké bližší info k Cyrilometodějské pouti 5. července v Sadech u Uherského Hradiště. Mše svatá v 11 hodin. To je zatím vše, co vím. A docela ráda bych věděla trochu více. Děkuji už předem. ;-)
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   04.07.08 8:33

Je to mše od FSSPX a bude staroslověnsky, stejně jako svatoprokopská.
Znalejší mě kdyžtak opraví. Jednoduše řečeno tridentský ritus, ale staroslověnsky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   04.07.08 8:50

kirkmen napsal:
Je to mše od FSSPX a bude staroslověnsky, stejně jako svatoprokopská.
Znalejší mě kdyžtak opraví. Jednoduše řečeno tridentský ritus, ale staroslověnsky.

Děkuji moc za info. A ohledně místa konání nevíš náhodou nic? V kostele? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   04.07.08 9:09

Já byl jen na svatoprokopské a svatováclavské a v kostele to nebylo nikdy. Pochybuji, že je do kostela pustí. Odhaduji, že to bude venku v těch sadech, ale je to jen odhad.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   04.07.08 9:47

kirkmen napsal:
Já byl jen na svatoprokopské a svatováclavské a v kostele to nebylo nikdy. Pochybuji, že je do kostela pustí. Odhaduji, že to bude venku v těch sadech, ale je to jen odhad.

Tedy venku. Hm, nikdy jsem tam nebyla, tak se ještě zeptám, kde ty sady jsou, zda jsou lehce či složitě k nalezení? Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   04.07.08 10:53

Vlakem do Kunovic a z nádraží to uvídíš po levé straně.Místní název je Derfla.
http://www.mapy.cz/#x=140204032@y=132339712@z=11@mm=ZP
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   04.07.08 12:37

Josef1 napsal:

Josefe, moc díky. Doufám, že přestane pršet a že se mi podaří přemluvit i někoho doma, abych nemusela sama. :-) Ty tam Josefe budeš?
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   04.07.08 12:42

Škoda, že druhý den jedem do Jaidhofu, vezu děti na tábor, jinak bychom jeli taky.
Napište pak prosím nějaké info díky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   04.07.08 12:53

Katy napsal:
Josef1 napsal:

Josefe, moc díky. Doufám, že přestane pršet a že se mi podaří přemluvit i někoho doma, abych nemusela sama. :-) Ty tam Josefe budeš?

Josef
Jel bych, mám ale povinosti .Dělám kostelníka a všichni zástuci odjeli na Velehrad.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   04.07.08 18:16

Josefe, dá se dojít do Sadů i z autobusového nádraží v Uherském Hradišti? A nevíš, prosím, kde je přesně místo konání mše svaté - je to v místě archeologického naleziště, tzv. Špitálky (na místě původního kostela) nebo někde jinde? Díky moc.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!   

Návrat nahoru Goto down

Tradiční Mše svatá a další akce na jihu Moravy!
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
Přejdi na: