+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Setkání mládežníků v Táboře

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Jakub
Gründer
Gründer

Male Počet příspěvků : 10017
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 10:21

Však tam byl taky smajlík ne:)
Když už, tak vodní dělo.

Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 10:26

Iacobus Augustinus napsal:
Když už, tak vodní dělo.

Dobrý by byl i nervově paralyzující plyn, pokud by tedy byl příhodný směr větru.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 10:27

"Můj" dům je hned za tou červenou zídkou u zastávky, okno směřuje na druhou stranu. Takže si tam dávejte pozor. :-D
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 42
Na +T+ od : 16. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 10:31

Pavel Prebral napsal:
Když už, tak vodní dělo.

Dobrý by byl i nervově paralyzující plyn, pokud by tedy byl příhodný směr větru.

Možná by stačilo pár granátků s plynem slzným :-)
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 10:36

Antonio Ghislieri napsal:
Pavel Prebral napsal:
Když už, tak vodní dělo.

Možná by stačilo pár granátků s plynem slzným :-)

Vzduchovka, vodní dělo, nervák, slzák ... to skoro abych na Klokotech rozpoutal občanskou válku, ne? ;-)
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 127
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 10:59

Ti mladí lidé, kteří se tam sešli, se tam třeba sešli i lásky k Pánu.
U každého bychom měli předpokládat ten nejlepší úmysl, dokud se nepřesvědčíme o opaku. A každého jednotlivce, když už posuzovat (lepší je neposuzovat), tak posuzovat individuálně.
Lidé se časem mění a i kdyby ne, tak zrovna tito nejsou hodni odsouzení. Když už někoho hnát k odpovědnosti, tak jejich duchovní, kteří nerozpoznali scestnost některých praktik a jimi vycvičené některé těžce ujeté "animátory".
V Trutnově začíná festival, z kterého musí mít satan radost, ďábelský řev, ožrávání do němoty, moč a výkaly, kouř a chlast, sex a drogy - to jsou atributy tohoto festivalu, který podporuje i ex prezident Havel. Zde by mohla dobře posloužit vodní děla a slzný plyn. Jenže na tom nemá tahle společnost zájem, namísto odsouzení tohle podporuje.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 11:04

Quido van Rijn napsal:
Ti mladí lidé, kteří se tam sešli, se tam třeba sešli i lásky k Pánu.
U každého bychom měli předpokládat ten nejlepší úmysl, dokud se nepřesvědčíme o opaku. A každého jednotlivce, když už posuzovat (lepší je neposuzovat), tak posuzovat individuálně.
Lidé se časem mění a i kdyby ne, tak zrovna tito nejsou hodni odsouzení. Když už někoho hnát k odpovědnosti, tak jejich duchovní, kteří nerozpoznali scestnost některých praktik a jimi vycvičené některé těžce ujeté "animátory".
V Trutnově začíná festival, z kterého musí mít satan radost, ďábelský řev, ožrávání do němoty, moč a výkaly, kouř a chlast, sex a drogy - to jsou atributy tohoto festivalu, který podporuje i ex prezident Havel. Zde by mohla dobře posloužit vodní děla a slzný plyn. Jenže na tom nemá tahle společnost zájem, namísto odsouzení tohle podporuje.

Já to samozřejmě myslím v nadsázce. Ale některé věci, co se tu dějí, mi dost vadí. Věřím, že většina je dobrá...
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 11:25

Problém je, že tady primárně nejde o setkání v Kristu.
Viděli jsme to v Polsku, kde to bylo jistě podobné.
Vini jsou pastýři, o tom žádná, ale i mládežníci mají rozum, takže jim musí dojít, že ožírat se, spát holky kluci pohromadě a další nepřístojnosti, prostě není to, co by mělo být tolerováno, natož na akci, která se profiluje jako duchovní.
Podívejte se na program pouti Bratrstva. Zákaz chlastu, kouření, koupání v řece, či jezeře, dokonce zákaz pojídání zmrzliny, zákaz necudného oblečení (jen jsem namátkou vybral). To je dle mého duchovní akce, ale tohle, co se děje hamovi pod okny je Boha pustý konzum, konzumování "víry".

Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 11:36

Problém je, že tady primárně nejde o setkání v Kristu.
Viděli jsme to v Polsku, kde to bylo jistě podobné.
Vini jsou pastýři, o tom žádná, ale i mládežníci mají rozum, takže jim musí dojít, že ožírat se, spát holky kluci pohromadě a další nepřístojnosti, prostě není to, co by mělo být tolerováno, natož na akci, která se profiluje jako duchovní.
Podívejte se na program pouti Bratrstva. Zákaz chlastu, kouření, koupání v řece, či jezeře, dokonce zákaz pojídání zmrzliny, zákaz necudného oblečení (jen jsem namátkou vybral). To je dle mého duchovní akce, ale tohle, co se děje hamovi pod okny je Boha pustý konzum, konzumování "víry".

ale oni Krista milují a on to pochopí !
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 11:40

Myslím, že milují především potravu pro červy - svoje těla.
Kristus to chápe moc dobře. Vždyť je Bůh Smile

Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 11:43

škoda já myslel ,že se chytneš Laughing
ale upřímě ikdyž to dělají "špatně" jsou mezi nimi tací co mají rádi nejen svoje tělo ,ale i druhé .Bohužel jich bude menšina nebo spíš menšinka
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 12:17

kirkmen napsal:

ale upřímě ikdyž to dělají "špatně" jsou mezi nimi tací co mají rádi nejen svoje tělo ,ale i druhé .Bohužel jich bude menšina nebo spíš menšinka

He he, nemysli si, ze mě kůži jen tak lehce neztáhneš Laughing
Ano, menšinka těch upřmných tam bude. Pokud nejsou dost silní, tak časem začnou konzumní křesťanství(takové, jaké jim na těchto a podobných akcích nabízejí) brát jako normu.
Nás se bojí, tak jak z toho ven?

Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 12:20

Nakonec i já jsem na tato setkání jezdil a seznámil jsem se právě na nich s OK :-)
Ale třeba už na Velehradě 1993 jsme byli nenáviděnými opozičníky, kteří chystali táborák, na kterém by shořeli tiskoviny jako Bravo, Hosana a nějaká ta kytara :-))))
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 127
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 12:25

kirkmen napsal:

No přátelé, já byl na jedné takové masové akci a to v Czestochowé na setkání mládeže (s papežem) a co mohu soudit, tak nepřístojnosti, jako sex, chlast apod., jestli se děly, tak jedině někde jinde. Jinak jsem tam byl se svou manželkou ale nebyli jsme tenkrát ještě svoji, a byli jsme ubytováni odděleně. Nikdy předtím jsem na tak velké akci nebyl s výjimkou setkání s papežem v ČR při jeho návštěvách. A po zkušenosti v Czestochowe ani žádné takové akce jsem nevyhledával. Prostě není to nic pro mě, připadalo mi to příliš mělké, příliš neosobní, málo úcty k Bohu, spíš taková zábava pro mládež. Ale zkusil jsem to na vlastní kůži, tak to mohu alespoň posoudit.
Když jsem teď četl o Velehradě, jo tak tam jsem taky byl, ale ne na papeži, bylo to něco pro mládež, byli jsme tak z naší farnosti na kole, jeli jsme tam tři dny Smile a nebylo to špatné, alespoň ne pro tu dobrodružnou cestu s přespáváním na farách. Ale to je už opravdu všechno Smile
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 12:34

Já nebyl nikdy nikde.
Nepočítám-li potupný pobyt v sídle hereze, vředu Církve - Taizé. K tomu se přiznávám ale nelituji. Takže když o Taize mluvím, tak z vlastní zkušenosti.
Ale zdroje, které mám, jsou natolik důvěryhodné, abych věděl, že ani tady(co setkání mládeže týče) nemluvím do větru.

Jakub
Gründer
Gründer

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 12:48

http://www.signaly.cz/fotkyAlbum.php?albumId=18
Skutečně neokatolická zábava. Ach jo Rolling Eyes

Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 12:50

Já byl ledaskde (snad se to píše dohromady) na celosvětovém setkání mládeže (tam sme se byli podívat v moulin rouge Smile ) tam byl i bratr Roger a jeho svíčková šou Very Happy
Byl jsem v Czenstochové 2x (postřeh ,hmm mají tam pěkné holky Smile ), pak jsem byl v Olomouci a mával papežovi (kdo ví jestli jsi mě pak pamatoval ,velice osobní setkání jak píšeš Quido Smile )no a asi 2x na diecézním setkání mládeže ,ovšem tam sem pak už nejel ,protože má budoucí žena měla strach ,že tam někoho zmlátím a ministrantky vyhodím z katedrály a navíc jeden mládežník mě lidově řečeno dělal do přítelkyně cestou domů vlakem ,přestože věděl ,že sedím vedle ní .
Již po své konverzi a křtu jsem cítil nechuť až odpor k těmto "nenormálním" aktivitám a proč jsem se jich účastnil ??? No kvůli ženským Smile pokaždé tam byla nějaká na kterou sem měl zálusk ,přiznávám je to přízemní a opravdu toho lituji ,že tak přízemní pohnutky mě vedly na místá hereze a modernismu. Měl jsem hledat tradici již tenkrát
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 12:56

http://www.signaly.cz/fotkyAlbum.php?albumId=18

Skutečně neokatolická zábava. Ach jo Rolling Eyes

ta holka v tom žlutém tričku je docela pěkná Smile akorát neznát některé kněze a i biskupy podle obličeje tak ani nepoznáš ,že tam sedí duchovní osoba Very Happy
Ale jinak se jim nediv Jakube oni si také myslí ,že spolupracovat i s nevěrci něco přináší ,když s nimi pějí stejnou píseň (tedy stejné jejich domělé dobro )
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 12:59

kirkmen napsal:
Já byl ledaskde (snad se to píše dohromady) na celosvětovém setkání mládeže (tam sme se byli podívat v moulin rouge Smile ) tam byl i bratr Roger a jeho svíčková šou Very Happy
Byl jsem v Czenstochové 2x (postřeh ,hmm mají tam pěkné holky Smile ), pak jsem byl v Olomouci a mával papežovi (kdo ví jestli jsi mě pak pamatoval ,velice osobní setkání jak píšeš Quido Smile )no a asi 2x na diecézním setkání mládeže ,ovšem tam sem pak už nejel ,protože má budoucí žena měla strach ,že tam někoho zmlátím a ministrantky vyhodím z katedrály a navíc jeden mládežník mě lidově řečeno dělal do přítelkyně cestou domů vlakem ,přestože věděl ,že sedím vedle ní .
Již po své konverzi a křtu jsem cítil nechuť až odpor k těmto "nenormálním" aktivitám a proč jsem se jich účastnil ??? No kvůli ženským Smile pokaždé tam byla nějaká na kterou sem měl zálusk ,přiznávám je to přízemní a opravdu toho lituji ,že tak přízemní pohnutky mě vedly na místá hereze a modernismu. Měl jsem hledat tradici již tenkrát

Já myslím, že je to naprosto přirozené.
Kdybych hledal manželku, jednal bych asi stejně a ty excesy přetrpěl.
S těma hezkýma holkama v Polsce souhlas, no však víš Wink

Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 13:07

Jen tak na okraj, na tom koncertě se vybralo přes 300.000,- a dotyčná baba koncertna mluvila velice pěkně o předmanželské čistotě, (jak mi sdělila jedna řeholnice). Takže aspoň nějaké to plus. Pokud se toho ti mladí chytnou (tedy ti, kterým předmanž. čistota moc neříká), tak Pán Bůh zaplať za to.
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 13:08

To je jistě dobře.
Problémem ovšem zůstává, že ta baba je protestantka.

Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 13:09

Alumnus napsal:
Jen tak na okraj, na tom koncertě se vybralo přes 300.000,- a dotyčná baba koncertna mluvila velice pěkně o předmanželské čistotě, (jak mi sdělila jedna řeholnice). Takže aspoň nějaké to plus. Pokud se toho ti mladí chytnou (tedy ti, kterým předmanž. čistota moc neříká), tak Pán Bůh zaplať za to.

baba koncertna :-)))))

byla to Polka?

pienkna, bardzo pienkna Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 13:12

To je jistě dobře.
Problémem ovšem zůstává, že ta baba je protestantka.

No to je ovšem krásná vizitka NOM církve - protestanti musí její mládeži kázat o morálce scratch
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 15:58

Tak jsem se Vůdce Sekty pro mládež a Organizítora klokotských radovánek zeptal:

17.08.2007 15:52
Antonio Ghislieri
Proč nenabídnete mládeži možnost zúčastnit se právě na takovéto akci například tridentské nebo řeckokatolické liturgie?
To, co se na těchto setkáním často vydává za bohoslužbu je spíše karnevalové nebo divadelní představení...

A čekám na odpověď :-)
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   17.08.07 16:03

Dal si na čas, ale odpověděl :-)

Vít Zatloukal :
Co se týká tridentské liturgie je důležité nejprve pochopit a vnímat oč vlastně jde (víte vůbec, že naprostá většina mladých nemá ponětí o latině?) A řeckokatolická liturgie je podobná skutečnost. Krásná, ale ne jednoduše srozumitelná.
Dnes večer bude mše svatá v Latině podle běžného ritu. Je ttřeba začít si uvědomovat, oč vlastně při mši svaté jde... Dnešní den prožíváme zde, na setkání, více pohled na Eucharistii. Není podstatné v jakém ritu, ale s jakou vnímavostí vůči tajemství Kříže a Vzkříšenmí je Eucharistie slavena. Zvláštnost přitahuje, ale co takhle "obyčejná" mše svatá? Není dostatečnou nabídkou vstoupení do kantaktus Pánem? Na druhou stranu souhlasím s tím, že musíme umět prožívat "zvláštnost okamžiku... A pokud jste někdy byl na slavnostní bohoslužbě, možná jste sám zakusil, že je to velkolepé "teatrum mundi" - ke slávě Boží!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Setkání mládežníků v Táboře   

Návrat nahoru Goto down

Setkání mládežníků v Táboře
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: