+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Setkání II.

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 127
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   14.08.07 20:41

Přátelé, ač se to nezdá, září je tu coby dup. Bylo by dobře, kdyby se ti další, (budou-li) co chtějí přijet do Hradce Králové docela rychle ozvali, abychom společně mohli vymyslet nějaký termín.
V úvahu (u mě) přichází září: pátek/sobota 7,8 (to by bylo asi nejlepší kvůli počasí - zahrádka) nebo 21,22. Kromě toho ti co přicestují zdáli by si měli rezervovat dopředu u sv. Jána nocleh - a to nepůjde bez dohodnutého termínu.
Až přijedou poutníci z Czestochowé, doufám, že to nějak dořešíme - ale zatím by bylo opravdu dobře, kdyby i jiní, kdo o tom uvažují, třebas předběžně, sem dali malinké avízo.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   14.08.07 21:02

Quido van Rijn napsal:
Přátelé, ač se to nezdá, září je tu coby dup. Bylo by dobře, kdyby se ti další, (budou-li) co chtějí přijet do Hradce Králové docela rychle ozvali, abychom společně mohli vymyslet nějaký termín.
V úvahu (u mě) přichází září: pátek/sobota 7,8 (to by bylo asi nejlepší kvůli počasí - zahrádka) nebo 21,22. Kromě toho ti co přicestují zdáli by si měli rezervovat dopředu u sv. Jána nocleh - a to nepůjde bez dohodnutého termínu.
Až přijedou poutníci z Czestochowé, doufám, že to nějak dořešíme - ale zatím by bylo opravdu dobře, kdyby i jiní, kdo o tom uvažují, třebas předběžně, sem dali malinké avízo.

Já bych velice prosil o termín 7,8. Totiž 22.9. je slavnostní zahájení akademického roku 2007/2008 na CM teologické fakultě, kde nesmím chybět z důvodu zápisu. Díky.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   14.08.07 21:06

Ano, ano, já bych také byl pro dřívější termín. O důvod víc, proč s přípravou spěchat. Není moc času.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 9:30

Přátelé, panuje všeobecná shoda na termínu 7. až 8. září a restauraci a penzionu v Hradci Králové u sv. Jána?
Moje představa je taková, že v pátek odpoledne či večer přijedou ti zdaleka, přespí v přilehlém penzionu, či jinde v HK dle libosti a v sobotu dopoledne bychom se u sv. Jána v sále hospodském sešli všichni u předem rezervovaného stolu. Nebo je jiná alternativa, že se sejdeme všichni až v sobotu odpoledne. Protože jsou zkušenosti (ne s vámi) ale s jinými takové, že se to schází jako švábi na pivo, může se stát, že v případě toho druhého řešení někdo přijede třeba v 18 hodin a někdo jiný odjede už v 17 hod. Takže to uvažte. Samozřejmě vaše představa může být zcela jiná, ale musíte mi ji sdělit, klidně se podřídím přání jiných.
Každopádně alespoň na sobotu k obědu a na odpoledne/večer bych měl zamluvit stůl asi tak pro kolik lidí? 5,8,10 ?
A pak si také musí ten, kdo chce v HK přenocovat, zarezervovat nocleh, a to už pěkně brzy, jinak bývá obsazeno.
http://svaty-jan.hyperlink.cz/news.php
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

Male Počet příspěvků : 1190
Věk : 43
Na +T+ od : 16. 07. 07

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 13:34

Jak na to teď koukám, tak jsme cestou z pouti díky Davidově radě ku vyhnutí se městu Hradci a díky objížďce, jeli skoro okolo toho penziónu :-))))
Tedy já, Jakub, Martin a pan řídící František M. ...
Návrat nahoru Goto down
http://ambon.or.cz
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 13:38

Mimochodem my tam tudy asi v 19.30 jeli a po žádné objíždce ani vidu ani slechu ,jestli pak jste neodbočili na to m malém kruháčku zrovny v pravo ,tam objíždak je ,ale to nevede na Pardubice
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 13:45

My jsme snad jeli podle Tvých instrukcí - tedy KOLEM Hradce po té 4-proudové silnici, ale na třetím kruháku byla zavřená a byla tam objížďka přes Svobodné Dvory a Stěžery a starou silnici Praha - Hradec. A byly tam i cedule Objížďka - Pardubice...
No a po té staré jsme přijeli jakoby k tomu čtvrtému a kolem Hypernovy (Primy Very Happy) jeli na Pardubice...
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 13:50

Antonio Ghislieri napsal:
Jak na to teď koukám, tak jsme cestou z pouti díky Davidově radě ku vyhnutí se městu Hradci a díky objížďce, jeli skoro okolo toho penziónu :-))))
Tedy já, Jakub, Martin a pan řídící František M. ...

Ano, jistě, kdo přijede autem, ten se na místo dostane jednoduše odbočkou z hlavní silnice (Praha - Náchod). Jen trochu to může zkomplikovat objížďka. Ten kdo přijede vlakem nebo autobusem, přijede k hlavnímu nádraží HK a odsud dojede do čtvrti Svobodné Dvory místní dopravou, busem č. 16, do kterého nastoupí přímo před budovou hlavního nádraží v HK. Jízda busem MD trvá asi 15 minut na zastávku Svobodné Dvory - škola - pak už je to jen kousek pěšky, a KAŽDÝ to najde Smile
zde jízdní řád MHD, linka č. 16
http://www.dpmhk.cz/jr2005/ST334236.HTM - z hlavního nádraží (tam)
http://www.dpmhk.cz/jr2005/ST663233.HTM - ze Sv. Dvorů (zpět)
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 13:55

To pro mně vypadá přímo luxusně...
Jel-li bych, pak bych pravděpodobně přespával u bývalé tchýně, což je u zastávky Podzámčí :-))))
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 14:06

Antonio Ghislieri napsal:
To pro mně vypadá přímo luxusně...
Jel-li bych, pak bych pravděpodobně přespával u bývalé tchýně, což je u zastávky Podzámčí :-))))

Jel-li bych - co je to za neurčité výrazy, nebo žeby jazykolam?
Promyšlené a plánovité hospod-ářství sou-druzi, jest základ úspěchu našeho velkého tri dentsko-katolického budovatelského úsilí Smile
Heslo při vstupu do pohostinské místnosti zní: Pozdrav Pán Bůh - podle toho se jistě poznáme Smile
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 14:13

To jste tedy měli smůlu ,za nás už byli všechny kruháky otevřeny .To mne mrzí ,že sem vás poslal tak blbě ,vlastně v blbou dobu
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 14:16

kirkmen napsal:
To jste tedy měli smůlu ,za nás už byli všechny kruháky otevřeny .To mne mrzí ,že sem vás poslal tak blbě ,vlastně v blbou dobu

Nějak se v tom stále rejpou. Snad to v září už bude v plném provozu. Poslal jsi je dobře, tou objížďkou stejně museli, jestli jeli do Prahy. A jestli do Pardubic, pak by se zase motali zbytečně po městě které třeba moc neznají, a s tou objížďkou to pak vyjde tak nastejno.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 14:19

Přes Hradec je to jednoduché ,to zvládne každý .Jinak vím ,že jsem je poslal správně já do Pardubic jezdím skoro každou neděli .Jen oni museli dlouho čekat u té objíždky víš. Přes Hradec by tam byli dříve
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 14:21

Prakticky se nic nestalo...
Ta objížďka nebyla nikterak dlouhá...
Jeli jsme nejprve do Pardubic, tak jsem vystoupil já a pokračoval vlakem do Brna, pak do Chrudimě, tam vystoupil Jakub a až pak zbytek výpravy - tj. M.R. a F.M. do Práglu...
Návrat nahoru Goto down
Antonio Ghislieri
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 14:24

Co se čekání týče, tak se taky nic nestalo, neb kluci na ničem závislí nebyli a já (aniž bych věděl, kdy to jede), stihl parádní spoj. Na nádraží v Pardubicích jsem byl v 17.25 a v 17.39 to jelo (+ 5 mins zpoždění, takže bylo i pivko v bufetu)... A bez příplatku... Je to expres, nikde to nestaví, ani v ČT ne, a v 19.15 přesně podle jízdního řádu jsem byl v Brně....
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 20:29

Zdravím,jsem teď s rodinou na dovolené, mám dost legrační přístup na net, ale jestli jsem to správně pochopil,je setkání v Hradci Králové 7.9. ... Počítejte se mnou,rád se zúčastním,pokud nezasáhne vis maior...
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 21:16

Balduin napsal:
Zdravím,jsem teď s rodinou na dovolené, mám dost legrační přístup na net, ale jestli jsem to správně pochopil,je setkání v Hradci Králové 7.9. ... Počítejte se mnou,rád se zúčastním,pokud nezasáhne vis maior...

Ano , resp. plánuju to tak, že již od pátku 7.9. odpoledne či navečer by mohli přijet ti, co jsou zdaleka, aby si kvůli tomu nemuseli brát volno. Mohli by vyjet odpoledne po práci. A v tom penzionu, který je součástí hospody (anebo naopak Smile ) a kde se máme sejít, by tito mohli přespat. Ale hlavně by to setkání bylo v sobotu 8.9. už nějak dopoledne, jistě před obědem bychom se mohli sejít všichni, společně poobědvat no a odpoledne i navečer může být náš. Odjezd v sobotu dle chuti, nebo mohou ti zdaleka zůstat ještě do neděle. Ovšem noclehy je třeba, aby si zajistil každý sám na recepci toho penzionu. Link je zde uveden. Není mnoho času a tak to chce zarezervovat asi okamžitě, protože může být plno. Jinak každý může mít ještě další návrhy na změnu tohoto itineráře. Iniciativu je však třeba projevit včas.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 21:31

Tak zatím se kladně vyjádřilo 7 osob, z toho jeden slovním obratem "jel-li bych" (až se lépe poznáme, tak Antonio bude muset uznat, že jsem rejpal), ale ten kondicionál vypadá také nadějně Smile.

Rád bych viděl i ostatní, nebojte se přijet přátelé, místa je v té hospodě dost, když se včas rezervují.
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

Male Počet příspěvků : 10020
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 21:33

Doufám, že mě tam počítáš taky albino

Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 21:39

Iacobus Augustinus napsal:

Ano, zajisté, budeš tomu předsedat.
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 21:43

Quido van Rijn napsal:

Hospodské společnosti nesmírně rád a budu poctěn jocolor

Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 21:48

Quido van Rijn napsal:

Hospodské společnosti nesmírně rád a budu poctěn jocolor

V salónku (ten je oddělen) prý bude v sobotu svatba, takže to bude i s pokušením ďábelským nejen pro celibátníky, aby spočinulo jejich oko tam, kde nemá. Smile
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   16.08.07 21:52

Pokušením, nebo odstrašujícím příkladem. Možností je vícero Laughing

Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   17.08.07 5:40

Já se zůčastnit nemohu nevychází mi to. Mám spousty práce.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   17.08.07 9:27

Tak. Pokoj mám objednaný. Doufám, že setkání II., 7.9. nevybouchne.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Setkání II.   

Návrat nahoru Goto down

Setkání II.
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Allgemein :: Akce, srazy, aneb tradiční katolické akce nejen u piva-
Přejdi na: