+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 
 

 Komentář Eleison 297

Goto down 
AutorZpráva
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Komentář Eleison 297   23.03.13 12:51

Komentář Eleison CCXCVII (23. března 2013): „VY SI VYBERTE!“

Jaké zmatení panuje v Církvi a také ve světě! Vidíme nejlepší muže, možná s nejlepšími úmysly, jednoho po druhém vzdávat boj a rozhodovat se již neodporovat, jít s proudem, následovat proud, činit, co všichni ostatní činí. Avšak tento proud zůstává bezbožný a je Bohem zavržen bez odvolání, protože on se nemění. Není pochyb, že právě teď vyzývá nového papeže, aby učinil, co je správné, ať to stojí cokoliv.

Mezi lety 1966 a 1975 se, jak se zdá, [Bůh] obrátil s žádostí na jistou ženu ve Francii, aby přiměla jistého francouzského preláta předat do vlastních rukou Pavla VI. sérii Božích poselství vyzývajících papeže, aby vedl obrovské kající poutě do proslulé baziliky Vézelay (a od roku 1972, aby obnovil tridentskou mši).

Poselství mají název postního zpěvu, Parce, Domine, Populo Tuo (Ušetři, Pane, svůj lid). Nemají žádnou oficiální autorizaci, ale hodí se ke Svatému týdnu.

Čtenáři, kteří mají zájem přečíst si tyto krátké výňatky, mohou sami posoudit, jestli zní věrohodně:

16-X-65: Svět je na pokraji katastrofy. Věřte však, že naléhává prosba v modlitbě několika pokorných duší má nad Mým srdcem velikou moc.

3-III-68: Řekněte Svatému otci, aby úpěnlivě pěl Parce, Domine s rukama rozpaženýma ve tvaru kříže na čele zástupů, které shromáždí ve Vézelay.

2-III-70: Nebude-li se dbát na mou výzvu, vody Mého hněvu zaplaví vše. Jaký pláč a sténaní zde v tuto chvíli bude, bude však příliš pozdě.

13-II-71: Řekněte kněžím, aby uprostřed hroutícího se křesťanstva vyzývali k modlitbě a pokání a aby sami šli příkladem. Jinak nastane na francouzské půdě hromadné vraždění. Odmítnete-li vyslat k Mému Otci výkřiky pokorných kajících modliteb, nevyhnutelně vyšlete výkřiky hrůzy. Vy si vyberte!

25-III-71: Mé dítky, nechcete-li procesí lásky, budete mít procesí nenávisti. Ta již začala. Co víc potřebujete, abyste uvěřili Mým výzvám k vám?

28-IV-72: Nechtějí-li poklekat před Svátostí oltářní, budou poklekat v solných dolech!

10-VII-72: Neučiní-li papež, o co jsem žádal, Boží spravedlnost těžce dopadne na zemi, a vy budete muset podstoupit takové utrpení, že kdybyste teď znali detaily, ztuhli byste hrůzou.

15-VII-72
: Apeluji na Své věrné děti. Naleznu pouze poušť? Kdybyste, mé děti, věděli, co vás čeká, jak byste si pospíšili vyplnit Má přání. Brzy však bude učiněno spravedlnosti zadost. Budete ke Mně křičet v hrůze, bude však příliš pozdě.

6-XI-72: Kdybych vám ukázal, co vás čeká, trávili byste celé noci v modlitbě u Mých nohou, abych zadržel tento strašlivý trest.

13-VII-73: Laici jsou v současnosti nadějí Církve. Modlete se za své nevěrné pastýře.

2-V-75: V nadcházející době pohrom se budou křesťanské rodiny muset semknout a přijít na to, jak se postarat o potřeby Mých věrných kněží, kteří budou muset vykonávat svou duchovní službu ve skrytosti před veřejností... Je to návrat do katakomb. Není jiná cesta.

Parce, Domine!

Poznámka: S díky převzato z http://rexcz.blogspot.cz/2013/03/biskup-williamson-komentar-eleison_23.html
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 297   23.03.13 12:57

No teda pokud mám opravdu na radu mons. Williamsona posoudit, jestli poselství zní věrohodně, tak teda jednoznačně: Nezní.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 297   23.03.13 23:08

Není pochyb, že právě teď vyzývá (Bůh) nového papeže (Františka), aby učinil, co je správné, ať to stojí cokoliv.
Ano. Myslím si podobné jako biskup Williamson.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 297   24.03.13 7:32

ospilos napsal:
No teda pokud mám opravdu na radu mons. Williamsona posoudit, jestli poselství zní věrohodně, tak teda jednoznačně: Nezní.
a proč ho teda b.W. předládá ? jsou podobné jako ty z Irska
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 297   24.03.13 9:59

Mně právě moc podobné jako ty z Irska nepřipadají. Třeba to "Řekněte Svatému otci, aby úpěnlivě pěl Parce, Domine s rukama rozpaženýma ve tvaru kříže na čele zástupů, které shromáždí ve Vézelay." mi přijde fakt uhozené a divil bych se, pokud by Pán Bůh bazíroval na takových spektaulárních blbostech.
Myslím, že bp. Williamson čas od času napíše nějakou blbost proto, aby nevznikal kult jeho osobnosti. Jednou za půl roku se to snese.
Návrat nahoru Goto down
Michal Kretschmer
Admin
Admin
avatar

Male Počet příspěvků : 3366
Věk : 74
Bydliště : Praha
Na +T+ od : 06. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 297   24.03.13 11:22

Aniž bych byl schopen zacházet do podrobností ohledně těchto prorockých zjevení a posuzovat je, považuji za podstatné rozlišovat mezi nepodmíněnými a podmíněnými protroctvími. Mezi ty druhé patří třeba to Jonášovo "ještě čtyřicet dní a Ninive bude vyvráceno". Že to tak nedopadlo a proč, všichni víme. Možná, že jindy modlitby a náprava nestačí na celé odvrácení trestu, ael může jej odložit na pozědji nebo zmírnit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 297   

Návrat nahoru Goto down
 
Komentář Eleison 297
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev ve světě :: Dinoscopus-
Přejdi na: