+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Komentář Eleison 291

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Michal Kretschmer
Admin
Admin

Male Počet příspěvků : 3366
Věk : 73
Na +T+ od : 06. 12. 06

PříspěvekPředmět: Komentář Eleison 291   09.02.13 19:08

Komentář Eleison CCIXI (9. února 2013): Čtvrté soudní řízení

Jeden čtenář se ptá na mé poslední soudní řízení a odsouzení 16. ledna u oblastního soudu v Řezně na jihu Německa za „popírání holocaustu“. Čtenáři si vzpomenou, že mé původní přestoupení zákona bylo, že jsem 1. listopadu 2008 řekl švédskému novináři v rozhovoru pro švédskou televizi v soukromí v sakristii německého semináře Bratrstva sv. Pia X., ale na německé půdě, že nevěřím, že „šest milionů Židů“ zemřelo za Hitlerovy vlády za druhé světové války, ani že jediný Žid zemřel v „plynové komoře“.

Za to, že jsem vyjádřil tyto názory v Německu, kde je „popírání holocaustu“ ze zákona trestným činem, jsem byl souzen a odsouzen řezenským oblastním soudem v roce 2010 a trestem mělo být zaplacení pokuty 10 tisíc euro. Odvolal jsem se. Tentýž soud mě v roce 2011 odsoudil znovu, ale pokuta byla snížena na 6,5 tisíce euro. Znovu jsem se odvolal, takže případ putoval výše k provinčnímu soudu v Norimberku. Bylo mi řečeno, že ten bude méně předmětem vnějšího tlaku. A tři soudcové zamítli tento případ na procedurálním základě a uložili Státu Bavorsko zaplatit mé soudní výlohy, nechali mu však také svobodu napravit procedurální chyby a začít vše znovu.

Nejenže to, co je známo jako „holocaust“ slouží jako světské náboženství Nového světového pořádku (Osvětim nahrazuje Kalvárii, plynové komory nahrazují Kříž Našeho Pána a šest milionů hraje úlohu Vykupitele), ale také se mi zdá, že poválečné Německo má potíž s úctou k sobě samému, pokud se nebude bušit v prsa pro domnělé zločiny Třetí říše. Pronásleduje tedy mimořádně intenzívně „popírání holocaustu“ a 16. ledna jsem byl potřetí soudně stíhán před soudkyní z Řezna.

Dva němečtí právníci tvrdě bojovali na mou obranu, ale marně – opět jsem byl odsouzen. Soudkyně však umenšila cejch hanby spojený s obviněním a ze soucitu kvůli tomu, že jsem nezaměstnaný, snížila pokutu na 1 600 euro. Stát Bavorsko by byl nepochybně šťastný, kdyby se zbavil tohoto případu, kdybych jen přijal, že mám zaplatit o hodně sníženou pokutu. Šlechetný kolega z FSSPX mě snažně prosil o výsadu zaplatit pokutu celou sám. V sázce je však mnohem víc než peníze. Velký národ, pravé náboženství a Boží světový řád, to vše je zahrnuto.

„Pravda je mocná a zvítězí,“ říkali Latiníci. Takže jakýkoliv národ, náboženství nebo světový pořádek založený na nepravdách, je křehký a nakonec se zhroutí. Pravda spočívá ve shodě mého myšlení s realitou a nikoliv v touze po národní sebeúctě, ani v pociťovaných náboženských potřebách, ani na požadavcích nějakého bezbožného Nového pořádku. A dějinná pravda stojí na důkazech, jejichž nejspolehlivějším druhem jsou hmotné pozůstatky minulosti, protože toto jsou zásady zcela nezávislé na lidských emocích. „Já jsem se k tomu narodil, a proto jsem přišel na svět, abych vydal svědectví pravdě.“ Jaký pokoj v těchto Božích slovech!

Zdvořile jsem odmítnul nabídku svého kolegy. Opět jsem se odvolal.

Kyrie eleison.

Poznámka autora blogu: Článek zveřejňuji z dokumentárních důvodů a nemá za cíl popírat holocaust.

Poznámka: S díky převzato z http://rexcz.blogspot.cz/2013/02/biskup-williamson-komentar-eleison.html

Návrat nahoru Goto down
Michal Kretschmer
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   09.02.13 19:24

Výborný komentář. Biskup presentuje opět své přesvědčení týkající se této historické otázky a nehodlá se sklonit před soudem ani médii. Tvrdit něco v nesouladu se svým, dokonce i mylným přesvědčením, je lží a tím by bylo špatným příkladem. V tomto ohledu není podstatné, zda se objektivně vztato v té věci mýlí či ne. Požaduje důkazy, což je správné. Současné zpolitizování a zkriminalizování celé záležitosti prakticky znemožňuje svobodné bádání o tom.

Velmi významné jsou jeho poznámky: "V sázce je však mnohem víc než peníze. Velký národ, pravé náboženství a Boží světový řád, to vše je zahrnuto." a "poválečné Německo má potíž s úctou k sobě samému, pokud se nebude bušit v prsa".

Potěšilo mě, že slova biskupa Williamsona souzní s tím, co jsem napsal o náboženství holocaustu na
http://www.natia.cz/layout2_cz.aspx?pageid=884 .
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Male Počet příspěvků : 3729
Věk : 127
Bydliště : Od března 2010 kontakt pouze přes mail: quidovanrijn@yahoo.com
Na +T+ od : 30. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   10.02.13 10:59

Ne že by na mém názoru záleželo, ale domnívám se, že je to podobný případ jako případ toho tykadlového řidiče. Také tykadlový řidič si myslel že něčeho dosáhne v soudní mašinérii, ale dosáhne pouze toho, že o něm budou psát noviny a žvatlat o něm v TV, kromě toho si užil ve vězení.... Téhož výsledku dosáhne i pan biskup.
Domnívám se, že panu řidiči i panu biskupovi by bylo lépe, kdyby se o nich méně mluvilo a tak se mohli lépe věnovat tomu, čemu se věnovat mají ze svého poslání a povolání. Soudní tahanice ještě nikomu na vyrovnanosti nepřidaly a ty cíle, které si biskup dává skrze uplatnění svého procesního práva v Německu - nezlobte se, to je absolutní nesmysl.
Dosáhnout obratu v tomto bezbožeckém a zednáři ovládaném světě lze jedině s pomocí Boží - a zde se každý musí sám sebe ptát, co skutečně mám dělat pro větší slávu Boží a spásu svou i bližních. Domnívám se, že kněží a biskupové mají ulehčenou odpověď ..... protahování soudních tahanic, účinkování v TV a tím prohlubování pohoršení to zajisté nebude.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   10.02.13 11:05

rozdíl mezi řidičem a biskupem je ta víra a ta je zásadní
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   10.02.13 11:11

Josef1 napsal:
rozdíl mezi řidičem a biskupem je ta víra a ta je zásadní

Zde ale není řeči o rozdílnosti osob.
Návrat nahoru Goto down
Michal Kretschmer
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   10.02.13 11:11

Domnívám se, že biskupa Williamsona ani tak moc netrápí, jak nakonec ten soud dopadne. Jistě zná z historie mnoho případů nespravedlivého odsouzení. Ale dobře činí, že odmítá přijmout ten rozsudek. Opravdu jde tu o víc, než třeba o prohraný obchodní spor, kde si lze říci, že nemá smysl se soudit dál a rozhodnout se prohranou částku zaplatit odpůrci a neodvolávat se.
Návrat nahoru Goto down
Quido van Rijn
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   10.02.13 11:18

Máte pravdu v tom, že to tak biskup chápe. Ale snad by bylo lépe, kdyby se již soustředil spíše na něco jiného a pro duše potřebnějšího než je vynakládání energie a peněz na tyto věci. I kdyby to nakonec vyhrál, tak v důsledku tratí a nejen on....

Michal Kretschmer napsal:
Domnívám se, že biskupa Williamsona ani tak moc netrápí, jak nakonec ten soud dopadne. Jistě zná z historie mnoho případů nespravedlivého odsouzení. Ale dobře činí, že odmítá přijmout ten rozsudek. Opravdu jde tu o víc, než třeba o prohraný obchodní spor, kde si lze říci, že nemá smysl se soudit dál a rozhodnout se prohranou částku zaplatit odpůrci a neodvolávat se.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

Počet příspěvků : 4135
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   10.02.13 14:47

Vaše starosti na mou hlavu. Mně spíše zajímá, kdo obiřmuje naší Agnes, kdo Marii podá 1. příjmání, a pod.

Uvítal bych, kdyby se excelnzpáni zabývali takovýmito otázkami. Popichování židů je ztráta času.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   10.02.13 19:47

Přesně. Já být bislupem, tak beru 1600 éček jak docela přijatelnou cenu za to, že jsem mohl říct pravdu podle svého přesvědčení do televize. Nikdo po něm nechce aby něco odvolal, pouze aby zaplatil.
Návrat nahoru Goto down
Michal Kretschmer
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   10.02.13 21:12

Já biskupa chápu, že když už s tím začal (což asi nebylo moudré) tak to chce dotáhnout do konce. Zaplacení možná chápe jako přiznání viny. Otázka je, zda kdyby takový rozsudek byl pravomocný, zda na něj německý soud může, když se nachází v Spojeném království a i kdyby mohl, zda by se toho s ohledem na jeho majetkové poměry domohl.
Návrat nahoru Goto down
bJ
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum

Počet příspěvků : 1030
Na +T+ od : 10. 11. 09

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   18.09.13 11:32

23. září bude mít Jeho Excelence soud, tak na to pamatujte.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   18.09.13 20:56

Doufám, že tentokrát už Excelenc zaplatí pokutu a nebude nadále vyhazovat peníze svých příznivců na právníky a pohoršující soudní tahanice.
Návrat nahoru Goto down
bJ
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum

Počet příspěvků : 1030
Na +T+ od : 10. 11. 09

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   19.09.13 10:42

citace :
V sázce je však mnohem víc než peníze.
Jestli to někoho pohoršuje, tak nic nepochopil.

Já jsem JE vděčný, že tento boj s větrnými mlýny nevzdává. Zvlášť když jiní, kteří stáli, a zdálo se že pevně, padli.
Návrat nahoru Goto down
Michal Kretschmer
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   20.09.13 19:34

Také tak soudím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   29.09.13 8:51

Pokud by přijal tento rozsudek a zaplatil by tu pokutu, tak by legitimizoval hon na čarodejnice holokaustového náboženství. Říkalo by se"podívejte i ten biskup uznal ze máme pravdu".
Přitom jeho Excelence neřekl nic špatného, prostě v to něvěří, nic nepopíral. Jen nevěří v danou událost,jež má formu naboženského kultu.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   29.09.13 10:46

Holokaust je státním náboženstvím v mnoha zemích. Německo je jednou z nich. Rouhání státnímu náboženství je v každé společnosti trestáno. Podobně kdyby se v Iránu někdo rouhal Alláhovi nebo v Severní Korei Kimovi, tak by byl právem potrestán, i když je daný kult sám o sobě falešný.
Hrdinně se rouhat falešnému kultu a pak odmítnout nést následky a zaklínat se stejně falešným kultem lidských práv a svobody slova, z darovaných peněz si na to platit právníky několikanásobně dražší než hrozící pokuta, tak tomu fakt netleskám. Strpění nespravedlivého trestu přece není žádnou jeho legitimizací. Nebo snad Kristus legitimizoval své ukřižovaní tím, že nesestoupil z Kříže a nenavštívil synedrium ohněm a sírou?
Návrat nahoru Goto down
JakubAlbert
Aktivní uživatel
Aktivní uživatel

Male Počet příspěvků : 195
Na +T+ od : 06. 02. 12

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   29.09.13 11:10

Osobně v tom smysl také nevidím, když Jeho Excelence soud prohraje, napíšou noviny: „Popírač holocaustu spravedlivě potrestán.“, když vyhraje, napíšou: „Popírač holocaustu unikl spravedlivému trestu.“ Je to předem prohraná bitva s větrnými mlýny, pro ně je dávno vinný.

„z darovaných peněz si na to platit právníky několikanásobně dražší než hrozící pokuta“
Nevím, jaký má biskup rozpočet, ale třeba ti dárci v soudním procesu smysl vidí, a proto mu ty peníze dávají.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   29.09.13 13:05

„Nevím, jaký má biskup rozpočet, ale třeba ti dárci v soudním procesu smysl vidí, a proto mu ty peníze dávají.“

— Možná. Pro mě je to ale důvod, proč ho nepodpořit, ač jinak s mnohými jeho názory sympatizuji.
Návrat nahoru Goto down
Michal Kretschmer
Admin
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   29.09.13 18:54

Náboženství holocaustu je třeba potírat jako každé falešné náboženství.

O tématu jsem psal na http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/10809-modlosluzba-a-nabozenstvi-holocaustu.aspx

a na

http://sacrumimperium.blogspot.cz/2009/03/nabozenstvi-holocaustu.html .

Další texty k tématu:
http://abbartos.wordpress.com/2012/07/01/dost-uz-bylo-holokaustu/
http://poslusnost.wordpress.com/2008/04/14/transformace-holocaustu-na-nabozenstvi/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   29.09.13 21:03

O tom není sporu.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Komentář Eleison 291   

Návrat nahoru Goto down

Komentář Eleison 291
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1