+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Svěcení svíček na Hromnice

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
JL
Trady
Trady

Počet příspěvků : 1850
Na +T+ od : 06. 06. 08

PříspěvekPředmět: Svěcení svíček na Hromnice   01.02.13 15:16

Nevyšlo mi dát nějakemu trady knězi svíčku, aby mi ji posvětil na hromnice, tak mám prosbu, nemáte někdo k dispozici tradiční ritus svěccení svíček na Hromnice, že bych zneužil místního NOMáckého kněze, který ještě dle svých slov "nedozrál" k obratu a stále ještě zraje, aby mi ji posvětil? Nebo k účinnému posvěcení hromniček stačí jen úmysl kněze?

Návrat nahoru Goto down
Ave
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum

Počet příspěvků : 554
Na +T+ od : 26. 10. 09

PříspěvekPředmět: Re: Svěcení svíček na Hromnice   01.02.13 19:44

JL napsal:
Nevyšlo mi dát nějakemu trady knězi svíčku, aby mi ji posvětil na hromnice, tak mám prosbu, nemáte někdo k dispozici tradiční ritus svěccení svíček na Hromnice, že bych zneužil místního NOMáckého kněze, který ještě dle svých slov "nedozrál" k obratu a stále ještě zraje, aby mi ji posvětil? Nebo k účinnému posvěcení hromniček stačí jen úmysl kněze?

Je to v misále, misál je online v pdf. Jinak taky zde, ale tam můžou být (a pravděpodobně jsou) překlepy. Jinak budu mít pravděpodobně dost hromniček navíc, takže můžu případným zájemcům poskytnout.
Návrat nahoru Goto down

Svěcení svíček na Hromnice
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Všeobecný indult-
Přejdi na: