+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.
 
PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 
 

 Co Píspíšil či Šimek cenzuroval

Goto down 
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   31.12.12 12:06

Zakládám téma, kam je možno vkládat neuveřejněné či smazané příspěvky, reagující na současný stav tzv. tradičních katolíků zejména na DaH a ISJ.

Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   04.01.13 8:45

Vkládám se reakci na( http://cirkev.wordpress.com/2012/12/23/ceske-una-voce-obnovuje-cinnost/#comment-16300 )
antal89 napsal:
03/01/2013 v 17:24

Pan Contras napsal:
Komentář čeká na schválení.
03/01/2013 v 22:53
Ale neoznačoval, to je další pomluva, kterou tito lidé šíří. Velmi dobře vím, od koho to označení pochází a co mu předcházelo. Lhát je hřích a pomlouvat ještě větší.

Ovšem je vidět, že moje varování že v soukromé části jednoho nejmenovaného webu jsou krysy nebylo od věci.Tato reakce uvádějící na pravou míru nepravdivou informaci byla na DaH smazána. Není třeba to komentovat, ale svědčí to o morálním profilu cenzora, který neumožní hájit nepravdivě osočeného.

Uvedu jen na pravou míru, že se nejedná o pomluvu v pravém slova smyslu, protože ta by musela napadenému přisuzovat hříšné jednání. Je však zřejmé, že z uzavřené sekce tohoto fóra nějaká krysa vynesla informace, které se šíří ve zkreslené podobě a to je důvod k řádné deratizaci.
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
avatar

Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   04.01.13 8:49

Omlouvám se, že to vkládám sem, ale vzhledem k zaujatosti Ignáce na D+H si nemohu být jistý, že má reakce projde.
Týká se to tohoto - http://cirkev.wordpress.com/2012/12/23/ceske-una-voce-obnovuje-cinnost/#comment-16300
citace :
Jistě, Danieli, výtky k věci necháš bez povšimnutí, zato se vyžíváš ve formálních nedostatcích…kde už jsem to jenom viděl.
Pro tvou, ale opravdu jen tvou informaci, označení “pater Čuňas” jsem pro PTS veřejně nikdy nepoužil. Takže si nepleť dojmy s pojmy a svým informátorům – ať už je to z Faměráku kdokoliv vyřiď, že jsou moc špatná StB.
Nemám rád FSSP, to je pravda. Utkvělá představa PTS, že nenávidím FSSPX je opravdu směšná. Nenávidím kompromisnictví a fellayánství, které v Brarstvu převážilo a vedlo k likvidaci vzácného člověka – mons. Williamsona. Nemohu totiž nevidět paralelu mezi případem jeho a mým. I on si dovolil kritizovat špatné tendence v Bratrstvu a byl zničen. Totéž se stalo, respektive, o totéž se pokoušejí někteří zde. Viz útoky Davida Hibsche, které jsem díky Ignácově cenzuře musel nechat bez komentáře.
Po tebe, Danieli, by bylo vůbec nejlepší, aby sis, obdobně, jako mnozí další zde, zopakoval v mravouce, co je to nactiutrhání. Protože, zaštítění Ignácem, dopouštíte se ho tu mocně.
Nedivím se, že můj myšlenkový svět nechápeš. Každý stojíme někde zcela jinde. Já své meze znám a necpu se tam, kde bych působil směšně a kde není moje místo, ty tuhle schopnost nemáš. Jestliže však já dám jasně najevo, kde jsou moje silné stránky, už jsem narcis. Roztomilé, Danieli. Hodnocení tvé osoby se zdržím, snad jen krátká připomínka toho, že jistě dobře víš, co předchází pád. Se svou funkcí jsi nedostal právo kritizovat některé modernisty. Tedy za předpokladu, že chceš vyjít s biskupy. Diplomacie je chození po pavučinkách a jemná kurtoazie. Ne slon v porcelánu, což právě ty předvádíš.
@Ignáce – být na tvém místě, radši pomlčím. Své “Hamishi, Hamishi” si vetkni za kloubouk. Sám máš máslo na hlavě, protože ses podílel na zvolení a vzkříšení této zbytečnosti a v budoucnu jen prostředku trapnosti, výsměchu. Jak dopadlo Juventutem? Copak tohle může se stejnými lidmi dopadnout jinak?
Jak jste naivní.
Jednou si na mě vzpomenete, pokud vám to vaše nadutost vůbec dovolí.

_________________
Veritas liberabit nos
Návrat nahoru Goto down
http://crux.lightbb.com
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
avatar

Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   04.01.13 8:53

citace :
Milý Davide,
díky za tvé reakce. Konečně víme, kde kdo stojí. Věz, že mnoho mých textů neprošlo Ignácovou cenzurou. Možná je to tak lepší. Teď už vím, že mazat se s tebou nemá smysl.
K onomu zákazu snad jen tolik, že k simonitovi bych ke svatému přijímání nešel, i kdyby mě bejčákem naháněli. Jestliže se tedy PTS personifikoval s Bratrstvem, mnohé by to vysvětlovalo. Pokud však ne, nechápu, kde kdokoli bere drzost obviňovat mne ze špinění díla mons. Lefebvra, které je mi nad jiné drahé a jehož pokračování vidím právě v díle a osobě mons. Williamsona, kterému ty tvoji kamarádi nemůžete přijít na jméno.
Budu rád, pokud si zopakuješ mravouku. Citelné mezery zadělávají na hříchy a ty potom na neřesti.
Typickým příkladem je tvoje neuvěřitelné působení v této diskusi. Syn svatého Františka by se takto choval?
Smutno je z vás. A dvakrát, protože se při svém působení zašťitujete Tradicí.

_________________
Veritas liberabit nos
Návrat nahoru Goto down
http://crux.lightbb.com
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   04.01.13 8:59

Jen malá poznámečka. Když tvrdím, že nestačí správná liturgie a dogmata, chci tím říct že lze těžko od sebe oddělit požadavky Božího zákona resp. jednu desku desatera od druhé. Ten list sv. Jakuba, který je v Pešitě na prvním místě mezi epištolami, je moc pěkné čtení. Vybírám par aktuálních veršíků:


1,27 Pravá a čistá zbožnost před Bohem a Otcem znamená pamatovat na vdovy a sirotky v jejich soužení a chránit se před poskvrnou světa.

2, 1 Bratří moji, jestliže věříte v Ježíše Krista, našeho Pána slávy, nesmíte dělat rozdíly mezi lidmi. 2 Do vašeho shromáždění přijde třeba muž se zlatým prstenem a v nádherném oděvu. Přijde také chudák v ošumělých šatech. 3 A vy věnujete svou pozornost tomu v nádherném oděvu a řeknete mu: "Posaď se na tomto čestném místě," kdežto chudému řeknete: "Ty postůj tamhle, nebo si sedni tady na zem." 4 Neděláte tím mezi sebou rozdíly a nestali se z vás soudci, kteří posuzují nesprávně? 5 Poslyšte, moji milovaní bratří: Cožpak Bůh nevyvolil chudáky tohoto světa, aby byli bohatí ve víře a stali se dědici království, jež zaslíbil těm, kdo ho milují? 6 Vy jste však ponížili chudého. Cožpak vás bohatí neutiskují? Nevláčejí vás před soudy? 7 Nemluví právě oni s pohrdáním o slavném jménu, které bylo nad vámi vysloveno? 8 Jestliže tedy zachováváte královský zákon, jak je napsán v Písmu: `Milovati budeš bližního svého jako sám sebe,´ dobře činíte. 9 Jestliže však někomu straníte, dopouštíte se hříchu a zákon vás usvědčuje z přestoupení. 10 Kdo by totiž zachoval celý zákon, a jen v jednom přikázání klopýtl, provinil se proti všem. 11 Vždyť ten, kdo řekl: `Nezcizoložíš,´ řekl také: `Nezabiješ.´ Jestliže necizoložíš, ale zabíjíš, přestupuješ zákon. 12 Mluvte a jednejte 745 jako ti, kteří mají být souzeni zákonem svobody. 13 Na Božím soudu není milosrdenství pro toho, kdo neprokázal milosrdenství. Ale milosrdenství vítězí nad soudem. 14 Co je platné, moji bratří, když někdo říká, že má víru, ale přitom nemá skutky? Může ho snad ta víra spasit? 15 Kdyby některý bratr nebo sestra byli bez šatů a neměli jídlo ani na den, 16 a někdo z vás by jim řekl: "Buďte s Bohem ‐ ať vám není zima a nemáte hlad", ale nedali byste jim, co potřebují pro své tělo, co by to bylo platné? 17 Stejně tak i víra, není‐li spojena se skutky, je sama o sobě mrtvá. 18 Někdo však řekne: "Jeden má víru a druhý má skutky." Tomu odpovím: Ukaž mi tu svou víru bez skutků a já ti ukážu svou víru na skutcích. 19 Ty věříš, že je jeden Bůh. To je správné. I démoni tomu věří, ale hrozí se toho. 20 Neuznáš, ty nechápavý člověče, že víra bez skutků není k ničemu? 21 Což nebyl náš otec Abraham ospravedlněn ze skutků, když položil na oltář svého syna Izáka? 22 Nevidíš, že víra působila spolu s jeho skutky a že ve skutcích došla víra dokonalosti? 23 Tak se naplnilo Písmo: `Uvěřil Abraham Bohu, a bylo mu to počítáno za spravedlnost´ a byl nazván `přítelem Božím´. 24 Vidíte, že ze skutků je člověk ospravedlněn, a ne pouze z víry! 25 Což nebyla i nevěstka Rachab podobně ospravedlněna ze skutků, když přijala posly a propustila je jinou cestou? ‐ 26 Jako je tělo bez ducha mrtvé, tak je mrtvá i víra bez skutků.

4, 3 Prosíte sice, ale nedostáváte, protože prosíte nedobře: jde vám o vaše vášně. 4 Proradná stvoření! Což nevíte, že přátelství se světem je nepřátelství s Bohem? Kdo tedy chce být přítelem světa, stává se nepřítelem Božím.

To co se stalo biskupovi W muselo být předcházenou dlouhodobým morální marasmem ve vztahu k starému člověku. Je to hnus už čistě lidsky.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   04.01.13 12:03

Jakub napsal:
... označení “pater Čuňas” jsem pro PTS veřejně nikdy nepoužil.

- !!! lol!
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   04.01.13 12:19

Ale on to nepoužil ani soukromě. Je to dezinformace. Fuj.

Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
avatar

Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   04.01.13 12:23

Jo, fuj Smile

_________________
Veritas liberabit nos
Návrat nahoru Goto down
http://crux.lightbb.com
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Rakce zlého špatného na disusi o Una vovce   05.01.13 14:45

Citováno z http://cirkev.wordpress.com/2012/12/23/ceske-una-voce-obnovuje-cinnost/#comment-16325
<14:46, 5.1.2012>


topajík napsal:
05/01/2013 v 10:43

To se Vám, Petro, jeví jen v tuto chvíli, kterou já mám za sebou několik let. Ale děláte dobře, že se – na rozdíl ode mne – nepřidáváte. Nic dobrého by Vás s Vašimi náhledy na život a s Vaším poctivým hledáním na +T+ nečekalo. Smutné, ale nemá smysl smutku podléhat.
o
topajík napsal:
05/01/2013 v 10:55

P.S.
Kajícího hříšníka totiž Bůh nezavrhuje – ale to od pánů z +T+ to člověk nezaslechne, jak je rok dlouhý. Umí jen nadávat a očerňovat a nevidí, že plivají do řad, které jdou stejným směrem. Ale to tady popisoval už sám předseda Una voce.
o

Nezvřejněná rakce:
pan Contras napsal:
Komentář čeká na schválení.
05/01/2013 v 13:13

Jsou prostě zlí, zlí a špatní, áááno. A ošliví, áááno a žerou děti a provozujou linku na mýdlo, jež vyrábějí z oddaných jedinečně věrných katolíků.
Návrat nahoru Goto down
Pafnucius-Maria
Trady
Trady
avatar

Male Počet příspěvků : 230
Bydliště : Gitschin
Na +T+ od : 13. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   05.01.13 16:13

Kdo je topajík? Udělal sem si čas a už sem za polovinou, tak bych si chtěl udělat ucelený obraz téhle televarieté. Jinak víte co říkala moje babička? Když tě někdo se*e, tak se nadejchni, vydejchni, nedejchni a vydejchni a potom řekni, cos chtěl. (dodnes to neumím) Myslím, že by to páni topajík a spol potřebovali a já též Very Happy

_________________
Fr. PAF
Návrat nahoru Goto down
Pafnucius-Maria
Trady
Trady
avatar

Male Počet příspěvků : 230
Bydliště : Gitschin
Na +T+ od : 13. 09. 11

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   05.01.13 16:25

citace :

http://cirkev.wordpress.com/2012/12/23/ceske-una-voce-obnovuje-cinnost/#comment-16297 :
Hamish napsal:
03/01/2013 v 16:44
Ryzí povahou myslíte praktické přistoupení na fotmulace obsažené v SP? Tedy “řádný” ritus NOM a mimořádný katolický?
Au, to bolí. Od takového strážce pravověří, jakým se stavíte být dvakráte.
Una vovce je stejně, jako FSSP a dnes už z velké části i FSSPX spolčem kompromisu. Katolíci s ním nebudou chtít nic mít. Pouze podivné existence, které ještě neudělaly ten konečný krok a neodvrhly NOMáckou mentalitu. Ryzí podoba u takovýchto združení je eufemismus.
A konečně i myšlenka, že UV teď najednou zachrání a vytrhne to, o co se x let pokoušelo tolik lidí, navíc pod vedením pana Zouhara a s lidmi jako topajík ve svých řadách, to už je úplné sfi-fi. Mrtvoly se mají nechávat zahrabané a tento vyhrabaný kostlivec nikomu nic dobrého nepřinese.

lol!

_________________
Fr. PAF
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
avatar

Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   05.01.13 17:04

Topajik je Danův svazak, který to zde nenávidí. Nic originálního.

_________________
Veritas liberabit nos
Návrat nahoru Goto down
http://crux.lightbb.com
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   05.01.13 17:35

Připomeňme si komentář Pia XII. k Fatimě: „Jsem znepokojen ohledně poselství Naší Paní Lucii ve Fatimě. Tato Mariina úpornost ohledně nebezpečí, která ohrožují Církev, je Božím varováním před sebevraždou při změně Víry v její liturgii, její teologii a její duši.“

Svazáci budou usilovat o mimořádnou formu před řádnou sebevraždou.
Zajímalo by mně, jestli taky budou chtít dovolit katolickou teologii a morálku, jako mimořádný náboženský úlet.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   06.01.13 16:26topajík napsal:
05/01/2013 v 20:41
Přidávám se k větě Petry: “Ocenila bych u všech zůčastněných méně řevnivosti a vzájemného navážení právě kvůli pravdě, po které je dnes v Církvi šlapáno.” Už jsem i tady na to poukazoval.
Pane Kretschmere, proč ale – jako rozumný člověk – toto nepožadujete od původce řevnivosti, který tu hovoří za +T+ (soudím tak podle prokliku, který má uvedený správce Hamish), ale jen od těch, kteří na jeho řevnivost reagují? Musíte napomínat původce a ne ty, kteří jeho antikatolický způsob sprostého internetového napadání odmítají a proti němu protestují. Jak jsem psal pro MSL – udělejte si mezi sebou pořádek a třeba po letech dospěji k názoru, že +T+ je opravdu křesťanské a katolické. Děkuji za pozornost, ale Vás jsem také zrovna konkrétně neměl na mysli. Nicméně jsem velmi rád, že jste se také ozval.

Pan Contras napsal:
Komentář čeká na schválení.
05/01/2013 v 23:46
Katolický znamená být křivý, slizký, ale nekřičet a nepoužívat slovo na h a jiná opravdu, ale opravdu ošklivá slovíčka?


http://cirkev.wordpress.com/2012/12/23/ceske-una-voce-obnovuje-cinnost/#comment-16382


Michal Kretschmer napsal:
05/01/2013 v 19:35
Bývám obvykle dost mírný, ale tentokrát musím jasně říci: Nechte si ty kecy o extremismu od cesty. Předpokládám, že nejste levičák, kteří takto nálepkují své odpůrce. Chcete-li něco kritisovat, tak užívejte podložených argumentů.
Hlásím, že jsem extrémista, jak jsem již před několka roky napsal na http://www.zvedavec.org/komentare/2009/09/3288-jsem-extremista.htm?sort=datum .

Odpovědět
topajík napsal:
05/01/2013 v 22:00
Já na hulvátství hulvátstvím nikdy neodpovídám. Těmi “kecy” jste ale právě hodně klesl. Ale třeba to bylo tím (doufám, že ano), že jste ještě nečetl moji reakci u Una voce. Třeba změníte na mne názor. :-)
Odpovědět

Pan Contras napsal:
Komentář čeká na schválení. Schválení neočekávám a proto vkládám
06/01/2013 v 16:21
Vy jste skutečně nikdy na hulvátství neodpovídal, vy jste si vážený pane hulvátsvím, nálepkováním a urážkami začal.
Jsem a vždy jsem byl loyální člověk, a když už se uchýlím k veřejnému pranýřování něčeho, musím k tomu mít hodně vážné důvody, informace a mnoho vytrpěného.
Římská zásada ut audiatur et altera pars, která se mezi vámi nenosí, říká mj. že i kdybyste nás nejen vy dehonestoval z nevědomosti, je tato zaviněná; měl jste se ptát a stejně tak se na tom podílí formálně i ten pán, co ani tohle zřejmě neuveřejní; zveřejním to na traditiu jako tam zveřejňujeme i mnohé jiné zde cenzurované.

http://cirkev.wordpress.com/2013/01/05/kronika-novus-ordo/#comment-16387
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
avatar

Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   06.01.13 16:34

Inteligent ten topajík Smile
Opravdu netuším, jak může někdo psát za diskusní fórum, kde se právě různé názory presentují...asi moc vysoká logika na jeho rozum.
Ovšem, nedivím se. Nenávist jistých kruhů k místní flóře a fauně je po celá ta léta požehnaného působení +T+ pověstná.

_________________
Veritas liberabit nos
Návrat nahoru Goto down
http://crux.lightbb.com
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   06.01.13 21:00

Přál bych si ještě jednu hvězdičku. Ondřej má 5 a já jen 3! Šlo by to, pěkně prosím?
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
avatar

Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   06.01.13 21:29

Tobě to nelze odmítnout Smile

_________________
Veritas liberabit nos
Návrat nahoru Goto down
http://crux.lightbb.com
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   06.01.13 22:52

To jako znamená 5x zlý a špatný?
Návrat nahoru Goto down
JL
Trady
Trady
avatar

Počet příspěvků : 1859
Na +T+ od : 06. 06. 08

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   07.01.13 1:46

Nevím, ale ta symbolika, 5 pěticípých hvězd, kozích xichtů vzhůru nohama.

_________________
Na zázraky nevěřte - spoléhejte na ně!
Zasílání úryvků z Katolického katechismu na e-mail: http://katolikrevue.UNI.cx/ <== změna!
Zrušené komentáře z RadioVaticana: http://katolikrevue.UNI.cx/RaVat_komentare/
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   07.01.13 9:24

To jsem si dneska po ránu zase zacenzuroval ;-)
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých


Počet příspěvků : 4135
Bydliště : Země Koruny svatováclavské
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   07.01.13 10:55

Mnoho oddané zábavy. Mně cenzurovat netřeba, nechodím tam, není proč.

Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   07.01.13 11:31

Týjo! Díky moc!
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   07.01.13 15:59

Já chci taky pátou hvězdičku! Sad Proč nemám pátou hvězdičku? Sad
Návrat nahoru Goto down
Fr. Albert T.O.P.
Gründer
Gründer
avatar

Male Počet příspěvků : 10044
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   07.01.13 16:16

No jo, furt Smile

_________________
Veritas liberabit nos
Návrat nahoru Goto down
http://crux.lightbb.com
Anonymní
Anonymní
avatar


PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   07.01.13 16:50

Jééééééééé děéééékůůůůjůůůůůů. Smile jocolor jocolor king king king king

Jakub napsal:
No jo, furt Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Co Píspíšil či Šimek cenzuroval   

Návrat nahoru Goto down
 
Co Píspíšil či Šimek cenzuroval
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Církev u nás-
Přejdi na: