+ + + T R A D I T I O + + +

Katolické fórum pro katolíky, ochránce nenarozeného života a všechny, pro které je Salus animarum opravdu suprema lex.

PříjemPříjem  PortálPortál  FAQFAQ  RegistraceRegistrace  Přihlášení  

Share | 

Pouť v Liběchově

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Michal Kretschmer
Admin
Admin

Male Počet příspěvků : 3366
Věk : 73
Na +T+ od : 06. 12. 06

PříspěvekPředmět: Pouť v Liběchově   10.10.12 17:30

Přišlo mi mailem:

Tradiční Svatohavelská Pouť v Liběchově

Vážení přátelé, přijměte prosím pozvání na poutní mši svatou v kostele sv.
Havla v Liběchově, která zde bude sloužena dne 14. 10. 2012 od 14:00

Celebrantem Bude P. Anselm Pavel Kříž, O. Praem.

Mše bude sloužena dle misálu z roku 1962 Po mši svaté následuje modlitba za zakladatele kostela a pobožnost k Bl. Karlu Habsburskému.

Hoštka, cca 10 km od Štětí směrem na Mělník, nebo 5 km od Mělníka směrem na Litoměřice a Českou Lípu
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

Počet příspěvků : 4135
Na +T+ od : 01. 12. 06

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   10.10.12 17:37

Docela bych se zúčastnil, kdyby to bylo bez fuseklí laureáta Ceny Emanuela Moravce.
Poněkud mně mrzí, že je bl. Karel všeobecně pangermány a nácky zneužíván k tomu, co ho přivedlo k vítěznému konci dobrého katolíka. Nu, nechť nás před následovníky E. Moravce a svými potomky chrání.
Návrat nahoru Goto down
Ave
Sodalitium pianum
Sodalitium pianum

Počet příspěvků : 554
Na +T+ od : 26. 10. 09

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   10.10.12 18:03

Mr.Difficult napsal:
Docela bych se zúčastnil, kdyby to bylo bez fuseklí laureáta Ceny Emanuela Moravce.
Poněkud mně mrzí, že je bl. Karel všeobecně pangermány a nácky zneužíván k tomu, co ho přivedlo k vítěznému konci dobrého katolíka. Nu, nechť nás před následovníky E. Moravce a svými potomky chrání.

Vždyť je to pouť. Nejít na Mši sv. jen kvůli tomu, že se s některým jejím účastníkem neshodnu politicky nebo v hodnoceních některých dějinných událostí, to tedy nechápu.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   10.10.12 18:39

Ave napsal:
Mr.Difficult napsal:

Vždyť je to pouť. Nejít na Mši sv. jen kvůli tomu, že se s některým jejím účastníkem neshodnu politicky nebo v hodnoceních některých dějinných událostí, to tedy nechápu.

Děláte zásadní chybu v tom, že věci hodnotíte zdálky. Dle velmi bolestných zkušeností zblízka trvám na tom, že duch lásky k němectvu je zralý buď na chocholouška nebo exorcismus. Já i moje žena jsme přes určitou názorovou neshodu toho člověka měli rádi , jako i jiné, o kterých zde byla řeč v jiných rubrikách, ale ukázalo se, že láska k němectvu a technologie moci a protože Kristus se pro nás dobrovolně stal slabým a dává lidem na výběr, jestli On nebo krysař. Sám jsem potomkem sudeťáků a on pokud vím ne. Ale trvám na tom, že jestliže někdo nemá lásku k vlastní zemi a národu, nemá lásku k Bohu, protože těžce hřeši proti 4. přikázání. Ti lidé však Českým národem pohrdají. Dotyčný jednu rodinu úplně vyštval a zkusil to i na nás a proto to budu mýtit a pronásledovat. Blahopřeji dotyčnému tímto k Ceně Emanuela Moravce udělené Národní myšlenkou v den přísahy tohoto zrádce Heydrichovi.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   10.10.12 19:22

Mrzí mne, že to mám daleko přes hranice, rád bych toho pána poznal osobně: Pokud někomu stojí za takový odpor, pak bych se měl podívat zblízka. Snad příští rok.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   10.10.12 20:21

Tomáš Plocek napsal:
Mrzí mne, že to mám daleko přes hranice, rád bych toho pána poznal osobně: Pokud někomu stojí za takový odpor, pak bych se měl podívat zblízka. Snad příští rok.

Jeste-li dostatečně zakomplexován, jistě si porozumíte.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   10.10.12 21:20

Možnosti jsou dvě. Buď bych zjistil, že jste měl pravdu, pak bych zvažoval omluvu. Nebo by se ukázalo, že můj prvotní na dálku získaný dojem byl správný.
Návrat nahoru Goto down
Mr.Difficult
Svůdce maličkých
Svůdce maličkých

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   11.10.12 7:52

Vážený pane, vzhledem ke svému věku a tomu co jsem musel už od mnoha katolíků zažít já i moje děti a žena je mi vcelku u prdele, co si o mně myslíte. Od lidí už nic nečekám, byť se nebráním příjemnému překvapení.
Návrat nahoru Goto down
Jakub
Gründer
Gründer

Male Počet příspěvků : 10009
Na +T+ od : 29. 11. 06

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   11.10.12 8:34

@Tomáš Plocek, vulgo "ploci" ("Zřejmě si také opatřím krátké kalhoty, vy benešovští šulínci.")
Tak se uklidníme, ano?

Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   11.10.12 10:23

Mně také moc nezáleží na tom, co si druzí myslí, ovšem pokud bych zjistil, že jsem se dopustil nespravedlnosti, musel bych vše napravit už kvůli sobě samému.

Jakube, jsem zcela klidný. Jen občas vzplanu vidím-li nespravedlnost. A i kdyby se ukázalo, že jsem neměl pravdu a dotyčný nebyl obětí, za kterou ho považuji(a věřte, že se snažím si na základě vývoje událostí opatřit co nejvíce informací), tak byla ona akce národní myšlenky prostě přehnaná. Připusťme si na chvíli, že pohled NM je správný. I kdyby tomu tak bylo, zasloužil by si náš nositel krátkých kalhot být ve společnosti Havla a jemu podobných?

Abyste ale neměl důvod ukončit mé působení zde slibuji, že budu jako beránek a nebudu se k věci nijak vyadřovat než si vše dostatečně prošetřím.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   17.04.13 10:05

Dejte vědět, prosím, až bude v Liběchově zase mše svatá.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Pouť v Liběchově   

Návrat nahoru Goto down

Pouť v Liběchově
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
+ + + T R A D I T I O + + +  :: Všeobecný indult :: Mše svaté tridentské ČR/SR - místa, časy-
Přejdi na: